Nestle, 3 milyon yatırımla iyi beslenmeyi anlatacak

26 Nisan 2016 Salı

Nestle Türkiye, Türkiye Diyetisyenler Derneği işbirliğiyle başlattığı “İyi Beslen, Mutlu Yaşa” programıyla kamuoyunda beslenme, sağlık ve iyi yaşam konularında farkındalık oluşturmayı hedefliyor. 3 milyon TL yatırımla gerçekleştirilecek program kapsamında uzmanlar ile 10 ilde bilgilendirme toplantıları düzenlenecek

nestle-3-milyon-yatirimla-iyi-beslenmeyi-anlatacak

 

Nestle, dünyadaki kuruluşunun 150’nci yılında Türkiye Diyetisyenler Derneği işbirliğiyle, Türkiye’de 10 ili kapsayan “İyi Beslen Mutlu Yaşa Sohbetleri” programını başlattı. Üç yıl devam edecek programın ilk yılında, 150 bin kişiye ulaşılması hedefleniyor. NestléTürkiye’nin program kapsamında işbirliği yaptığı uzmanlar, Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı ve Türkiye Diyetisyenler Derneği İstanbul temsilcisi Prof. Dr. Murat Baş, İyi Yaşam Danışmanı Elvan Demirkan, Serbest Dalış Dünya Rekortmeni ve Diyetisyen Şahika Ercümen ve Spor Eğitmeni Murat Bür, etkinliklerde konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmacılar, “İyi Beslen, Mutlu Yaşa Sohbetleri” programı kapsamında 10 ilde 25 farklı lokasyonda bilgilerini paylaşacak.


Nestlé Türkiye, şirketin 150’nci yılı vesilesiyle başlattığı “İyi Beslen, Mutlu Yaşa” programını tanıtmak üzere Nestlé Türkiye CEO’su Félix Allemann’ın ev sahipliğinde, Türkiye Diyetisyenler Derneği Başkanı Prof. Dr. Muhittin Tayfur’un ve uzmanların katılımıyla bir basın toplantısı düzenledi.


İyi Beslen Mutlu Yaşa programı 3 yılda 500 bin kişiye ulaşacak
Toplantının açılış konuşmasını yapan Nestlé CEO‘su Félix Allemann, etkinliklerin, Nestle’nin çoklu üretim tesisi ve su fabrikalarının bulunduğu Bursa ilinden başlayacağını ifade etti. Allemann, “İyi Beslen, Mutlu Yaşa Sohbetleri” programının Bursa’dan sonra İzmir, Antalya, Ankara, Trabzon, Samsun, Kayseri Adana, Gaziantep ve İstanbul’da halkla buluşacağını belirtti. Allemann sözlerini şöyle sürdürdü: “İlk yılında 3 milyon TL’lik bir yatırımla gerçekleştirdiğimiz programın bu yıl içinde 150 bin kişiye ulaşmasını hedefliyoruz. 3 yıl sürecek programın sonunda da hedefimiz 500 bin kişiye ulaşmak.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri