Nestle Waters Türkiye’den 1,2 milyar litre su tasarrufu

20 Mart 2015 Cuma

Dünyanın ve Türkiye’nin lider su şirketi Nestlé Waters, faaliyet gösterdiği 130 ülkede etkinliklerle kutladığı Dünya Su Günü’nün Türkiye ayağında Bursa’daki Doğa Koleji öğrencileriyle buluştu

nestle-waters-turkiyeden-12-milyar-litre-su-tasarrufu

Nestle Waters Türkiye, suyun önemini Bursa’daki Doğa Koleji öğrencileriyle paylaştı. Etkinlikte dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen ve Nestlé Waters Türkiye Genel Müdürü Serdar Seyhanlı çocuklara suyun önemini anlattı. Yeterli su tüketiminin insan yaşamında hayati öneme sahip olduğunu vurgulayan Serdar Seyhanlı: “İnsanların günlük su ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle daha sağlıklı bir toplum için çalışırken 2007-2014 döneminde yürüttüğümüz ar-ge faaliyetleri ve yeni yatırımlar sayesinde de üretim sürecindeki su tüketimimizi yüzde 11 oranında azaltarak 1,2 milyar litre su tasarrufu yaptık.” dedi.

Yeterli su tüketiminin insan yaşamında hayati öneme sahip olduğunu belirten Nestlé Waters Seyhanlı şöyle konuştu: “Su, iyiliğimizin ve canlılığımızın kaynağıdır. Söz konusu su olduğu zaman yaşamlarımızı sürdürebilmek için hepimizin yeterli su tüketmeye ihtiyacı var. Nestlé Waters olarak dünyada faaliyet gösterdiğimiz 130 ülkede insanların yeterli su tüketmelerini kendimize misyon edindik. İnsanların günlük su ihtiyaçlarını karşılayan ürünlerimizle daha sağlıklı toplumlar için çalışıyoruz.”

Doğa Koleji İl Eğitim Koordinatörü Nazlı Sert’in de konuşma yaptığı etkinlik perküsyon gösterisi ve Dünya Su Günü Resim Yarışması’nın ödül töreniyle son buldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri