Nev-Eda sezona Özhan’la başladı

05 Aralık 2013 Perşembe

Özhan Marketler Zinciri’nin desteğiyle sezonun ilk konserini veren Türk Müziği Topluluğu Nev-Eda, Ördekli Kültür Merkezi’nde sezona merhaba dedi

nev-eda-sezona-ozhanla-basladi

Kültür ve sanat etkinliklerini yaşamın önemli bir parçası olarak kabul eden Özhan Marketler Zinciri, sanatsal faaliyetlere destek vermeye devam ediyor. Bu çerçevede senfoniden ve konservatuardan kendi alanında yol kat etmiş kadın sanatçıları bir araya getiren Türk Müziği Topluluğu Nev-Eda, yeni sezona Özhan Marketler Zinciri’nin desteğiyle “merhaba” dedi.

Osmangazi Belediyesi tarafından Ördekli Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen konser sanatseverleri ağırladı. Bugüne kadar Suzan Kardeş, Melihat Gürses, İzzet Günay gibi değerli isimleri konuk eden Nev-Eda, gecede, İzmir Devlet Klasik Türk Müziği Korosu sanatçısı Gökçe Eriş’i ağırladı.

Özhan gururlu
Bursa'nın Türk Sanat Tarihi içerisinde önemli bir yeri olduğuna ve Bursalıların sanata olan ilgisine değinen Özhan Marketler Zinciri Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Ayşen Yılmaz, “Bursalılar bu anlamda çok şanslı. Sanata değerli isimleri kazandırmış bir şehrin marketi olmaktan ve buna Özhan Marketler Zinciri olarak katkıda bulunmaktan dolayı gururluyuz” dedi.

Halk sanata ilgi duyuyor
Türk Sanat Müziği’ni batı müziği ile sentezleyerek farklı bir ahenk yarattıklarını dile getiren Bursa Devlet Klasik Türk Müziği Korosu ses sanatçısı Nalân Höke, “Sadece kadınlardan oluşan bir topluluk olmamızın yanında müzik altyapımızda da farklılıklar var. Bunu ortaya çıkarmaya çalışıyoruz. Bu nedenle farklı ahenkleri bir araya getirdik. Böylece sanata ilgili ve saygılı Bursa halkının da ilgisini ve sevgisini kazandığımızı düşünüyorum” dedi.

Özhan Marketler Zinciri’nin verdiği destekten mutluluk duyduğunu dile getiren sanatçı Nalân Höke sözlerini şöyle tamamladı, “Özhan Marketler Zinciri’nin sanata çok duyarlı olduğunu bizim haricimizde de sanatsal etkinliklere destek verdiğini biliyorum. Özellikle şarküterisi ile çok yakından tanıdığım Bursa'nın bu değerli marketine teşekkürlerimizi sunuyorum.”


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri