Next Level, Barış Manço’yu şarkılarla andı

01 Şubat 2016 Pazartesi

Ölümünün 17’nci yılında Barış Manço’yu unutmayan Next Level, usta sanatçıyı şarkılarla andı

next-level-baris-mancoyu-sarkilarla-andi

Next Level, Barış Manço şarkıları ile ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşattı. “Adam Olacak Çocuk” nostaljisinin de yaşatıldığı etkinlikte minikler, Mine Abla eşliğinde Barış Abi’lerini andı. Şarkılar söyleyen miniklere arkadaşları puan verdi. Sahneye çıkan Irmak Taylan “ Serbest müzik yapabilir miyim?” sorusu ile herkesi kahkahaya boğdu.


Barış Manço’nun yakın dostu Erkmen Sağlam “Barış 17 yıl önce gitti ama hala aramızda. Barış’ı sevindirdiği için Next Level’a teşekkür ederim.” dedi. Usta sanatçının aramızdan ayrılışının 17’nci yılında saygı ile anan Next Level’a çektiği fotoğraflardan birini hediye eden Sağlam, Barış Manço ile ilgili anılarını da davetliler ile paylaştı. Tüm çocuklar ile sahneye çıkan Mine Abla ve Eser Taşkıran Orkestrası Manço’nun en çok sevilen parçalarından biri olan “Kara Sevda”yı hep birlikte söyledi.


Bu efsane TV programının yayına girişinin 25’inci yılı nedeniyle programın yapımcısı ve yönetmeni Erkmen Sağlam dünyanın dört bir yanında çektiği Barış Manço fotoğrafları sergisi ile de ziyaretçilerden tam not aldı. Efsane sanatçının Kuzey Kutbuna uzanan yolculuğundan Borneo Adası seyahatine kadar birçok fotoğrafın yer aldığı alt yazılı fotoğraflarıyla belgesel nitelikli "Erkmen Sağlam'ın Objektifinden Barış Manço ile 7'den 77'ye Fotoğrafları Sergisi" 15 Şubat gününe kadar Next Level ziyaretçileri ile buluşmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri