Next Level’da bir eğlence gördüm sanki

17 Aralık 2015 Perşembe

Yediden yetmiş yediye herkesin severek takip ettiği “Looney Tunes” karakterleri Next Level’da ziyaretçileri ile buluşacak

next-levelda-bir-eglence-gordum-sanki

Dünyaca ünlü yapımcı Warner Bros imzalı Looney Tunes çizgi film karakterleri Ankara’da unutulmaz anlara ev sahipliği yapacak. “Naber Canım?”ı ilk kez duyduğumuz sevimli tavşan “Bugs Bunny”, çatışmaları ile hafızalardan silinmeyen “Tweety” ve “Sylvester”, güldüren “Tazmanya Canavarı” gibi birçok Looney Tunes karakteri Next Level’da canlandırılacak.


Yeşil ekran teknolojisi ile kendilerini kahramanların arasında bulacakları hatıra fotoğrafları ile başlayacak etkinlikler yılbaşı ağacı workshopu ile devam edecek. Çocuklar workshopta yılbaşı ağaçları için sevdikleri süsleri kendileri yapacaklar. Aynı zamanda yeni yılın ruhunu yansıtan kartpostalları da hazırlama şansına sahip olacak çocuklar, sanal gerçeklik ile ekran karşısında havada kartopu oynamanın tadına varacak.


Looney Tunes karakterleri 19 Aralık 2015 - 3 Ocak 2016 tarihleri arasında Next Level’da eğlence dolu anlar yaşatacak. Saat 12.00’den 18.00’e kadar devam edecek etkinlikler toplam 7 seansta onlarca çocuğu ağırlayacak. Çocuklar 45 dakikalık seanslarda eğlenirken yetişkinler de Next Level’da doyasıya stres atma imkanına sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri