Next Level’da cumhuriyete özel dev konser

31 Ekim 2014 Cuma

Ankara’nın buluşma noktası Next Level AVM, Cumhuriyet Bayramı’nı Başkent Senfoni Orkestrası konseri ve özel gösteriler ile kutladı. Cumhuriyet’in kuruluşunun 91’inci yıldönümünün kutlandığı etkinliğe Ankaralılar yoğun ilgi gösterdi

next-levelda-cumhuriyete-ozel-dev-konser

AVM Partners tarafından yönetilen Next Level AVM’de Cumhuriyet heyecanı yaşandı. İlk kez bir AVM’de konser veren Başkent Üniversitesi Akademik Başkent Senfoni Orkestrası’nı Şef Orhun Orhan yönetti. Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası nefesli sazlar ekibinin de katkılarıyla dünyanın en ünlü besteleri ile Türk ezgilerini buluşturan senfonik konser, 48 kişilik dev orkestra tarafından verildi.

Orkestrada yer alan üç tenorun İzmir’in Dağları, Çökertme, Ah Bir Ataş Ver ve O Sole Mio eserlerini yorumladığı konserde, 10’uncu Yıl Marşı’nı Next Level ziyaretçileriyle birlikte seslendirdi.

Devlet Opera ve Balesi’nden bir piyanistin solo performansıyla eşlik ettiği konsere, Devlet Halk Dansları ekibinden iki sanatçı zeybek gösterisiyle renk kattı. Devlet Opera ve Balesi’nin bale gösterisiyle keyifli anlar yaşanan konserde, Mavi Tuna eseri eşliğinde 10 kişilik vals gösterisi gerçekleştirildi. Konserde dönem kostümleri ile sanatçılar Next Level ziyaretçilerine bayrak dağıttı. Devlet Sanatçısı ve Rejisör Cahit Çağıran da konserin sunuculuğunu üstlenerek, Cumhuriyet şiirleri seslendirdi. Next Level AVM, 29 Ekim’de Genelkurmay Başkanlığı’nın fotoğraf sergisine de ev sahipliği yaptı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri