Next Level’da sinema keyfi başladı

26 Mayıs 2014 Pazartesi

Next Level Alışveriş Merkezi, Türkiye’de bir AVM içindeki ilk bağımsız sinema binası olma özelliği taşıyan Next Level Cinemaximum’u hayata geçirdi. Next Level Cinemaximum dokuz salonu, 834 kişilik kapasitesi ve teknolojik alt yapısı ile Ankaralıları vizyondaki filmlerle buluşturuyor

next-levelda-sinema-keyfi-basladi

Next Level açılışa özel uyguladığı kampanya ile de Ankaralıların sinema keyfini artırıyor. Next Level sinema kampanyasıyla tek faturada  100 TL’lik alışveriş yapan 15 bin kişiye çift kişilik sinema bileti hediye ediyor.

Avm mfi Partners tarafından yönetilen Next Level Alışveriş Merkezi’nin 21 Mayıs’ta Ankaralıların beğenisine sunduğu Cinemaximum tüm salonlarında dolby dijital ses sistemi, 2D ve 3D gösterim yapabilen dijital sistem yer alıyor. Konfor ve kaliteyi de bir arada sunan Next Level Cinemaximum salonlarında bu hafta itibariyle sinemaseverler Örümcek Adam 2, Dom Hemingway, Rio 2, The Other Woman, Büyük Budapeşte Oteli, Karınca Kapanı, Fındık İşi, 3 Days to Kill ve Panzehir filmini izleyebiliyor. 

Next Level Podyum Katı’ndan giriş olan Next Level Cinemaximum’da sinema keyfini yaşayan ziyaretçiler, sinema çıkışında da geç saatlere kadar Podyum Kat’ta sevdikleriyle daha fazla vakit geçirme ve eğlenme imkânı bulacak.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri