Neyzen Yapı Market hedef büyüttü

04 Aralık 2014 Perşembe

Sektörde emin adımlarla ilerleyen Neyzen, şuanda 3 olan mağaza sayısını 2015 yılında 10’a çıkarmayı hedefliyor. Neyzen’in yeni mağazaları İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin farklı illerinde faaliyete geçecek

neyzen-yapi-market-hedef-buyuttu

Dekoratif ev aksesuarlarından mobilyaya, aydınlatmadan boyaya 20 bin farklı kategoride ürünün yer aldığı Neyzen Yapı Market zincirleri, hızla büyümeye devam ediyor. 1990 yılında kurulan şirket, 24 yıldır seçkin markaları mağazalarında bir araya getiriyor. Yüzde yüz müşteri memnuniyeti düşüncesi ile çalışan Neyzen, geçtiğimiz günlerde 2015 ajandasında yer alan stratejik büyüme hedeflerini açıkladı.

İlk şubesi Esenyurt’ta açılan Neyzen’in, şuanda Esenyurt, Bahçeşehir ve Nşehir Yapı Market Mağazaları ile birlikte toplam 3 şubesi bulunuyor. Önümüzdeki yıl Neyzen Yapı Market’in mağaza sayısının 10’a çıkarılması hedefleniyor. Bunun için başta İstanbul olmak üzere, Türkiye’nin dört bir yanında lokasyon bazlı pazarlama çalışmaları yapan şirketin vizyonunda tüm Türkiye’yi Neyzen ile tanıştırmak bulunuyor.

Neyzen Yapı Marketleri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ozan Bük, hedeflerinden bahsederken “Sektördeki güçlü rakiplere ve pazarın değişken yapısına rağmen Neyzen’in aldığı büyüme kararı başarısını kanıtladı. Çok yakında market zincirlerimiz ile tüketicimize daha yakın olacağız” dedi.

Uygun fiyatları, rahat ve ferah alışveriş ortamıyla birlikte artan bayilik taleplerinin ardından, önce mağaza sayısını artırma yoluna giden Neyzen, aralarında DAP Yapı, Dumankaya İnşaat, İnanlar İnşaat, Kuzu Grup, BakYapı İnşaat, Pelit, ve Vakko’un da bulunduğu Türkiye’nin önde gelen firmaların resmi tedarikçisi olarak çalışmalarını sürdürüyor. Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri