Nike CTR360 özel rengiyle sadece Intersport’ta

11 Mart 2013 Pazartesi

Tüm dünyada yalnızca Intersport’a özel tasarlanan özel rengi ile Nike CTR360 kramponlar şimdi tüm Intersport mağaza reyonlarında yerini aldı

nike-ctr360-ozel-rengiyle-sadece-intersportta

Asil duruşuyla siyah, mavi ve kışkırtıcı pembenin bir araya geldiği bu özel renkli ayakkabı, Nike tarafından tüm dünyada yalnızca Intersport mağazalarına özel tasarlandı. Futbol dünyasının yıldız isimlerinden FC Barcelona’da forma giyen Sergio Busquets ve Real Madrid’de forma giyen Sami Khedira da Nike CTR360 kramponunun Intersport’a özel tasarlanan rengini tercih eden ünlü isimler arasında yer alıyor.

“Topu kontrol ettiğinde maçın sonucunu da kontrol edersin” sloganıyla dikkatleri çeken Nike CTR360 kramponları her koşulda en iyi top kontrolü sağlayan "Her Koşulda Kontrol" (ACC) teknolojisine sahip. Nike CTR360’da geliştirilen 3D kontrol pedi milimetrik paslar için kontrolü en üst düzeye çıkarırken ayakkabının üst kısmı top alıp vermek için en iyi hale getirildi.

Intersport’a özel renkleri ile Nike CTR360 kramponları mağazalarımızda futbol tutkunlarını bekliyor.
Mağazalar: İstanbul: Kanyon, Meydan, Kozzy, Novada, Optimum, Akbatı, İstanbul Forum ve Marmara Park; Ankara: Antares, Forum, Gordion, Kentpark ve Nata Vega; Bursa: Anatolium; İzmir: Egepark; Antalya: Terracity.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri