Ninja Kaplumbağalar Armada AVM’de sevenleriyle buluşacak

19 Ocak 2016 Salı

Tüm dünyanın yıllardır ilgiyle takip ettiği Teenage Mutant Ninja Turtles, Ankara’da ilk kez sömestrde Armada Alışveriş Merkezi’nde olacak

ninja-kaplumbagalar-armada-avmde-sevenleriyle-bulusacak

Armada Alışveriş Merkezi sömestrde çocuklara özel birbirinden güzel ve farklı etkinlikler hazırladı. Bunlardan en önemlisi de Ankara’da ilk kez gerçekleşecek olan Ninja Kaplumbağalar sahne şovu. Geçmişten günümüze ilgi ile izlenen ve 3 Haziran 2016’da vizyona girecek olan Ninja Kaplumbağalar’ın birbirinden değişik şovları Armada’da olacak.


23 Ocak-6 Şubat günleri arasında Armada’da sahne alacak Ninja Kaplumbağalar, şovlarından sonra çocuklarla fotoğraflar çektirecek ve gösteri sonunda katılımcı çocuklara Ninja maskeleri hediye edecek. Armada 2 zemin katta kurulacak özel sahnede Leonardo, Rafael, Michelangelo, Donatello şovları ile çocuklara unutulmaz bir Sömestir tatili yaşatacak. Saat 13.00-14.30-16.00 saatlerinde sahne alacak olan Ninja Kamplumbağalar’ın gösterilerine katılım ücretsiz olacak.


Buz pateni hediye
Armada AVM Ninja Kaplumbağaların haricinde de Sömestir boyunca her güne farklı bir etkinlik gerçekleştirdi. Çocuk katında kurulacak olan alanda kostüm atölyeleri, balon şov, gösteriler, kapla etkinliği gibi birçok etkinlik ve el becerisini geliştirecek atölyeler gerçekleştirilecek.


Ayrıca 22 Ocak-7 Şubat günleri arasında Armada Kart ile 50 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilere güzel bir kampanya olacak.  Talentia Yetenek Kampusu içerisinde açılan buz pateni alanından 1 biniş hakkı kazacak. 5-17 yaş arasında olan tüm çocuk ve gençler bu kampanyadan yararlanarak sömestrde buzda kaymanın keyfini yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri