Nisan ayı Carrefour İçerenköy’de dolu geçecek

17 Nisan 2015 Cuma

Türkiye’nin alışveriş merkezi yönetiminde lider şirketi Cefic tarafından yönetilen Carrefour İçerenköy Alışveriş Merkezi, ziyaretçilerine Nisan ayında da kazandırmaya devam ederken minik misafirlerini eğlendirmeye ve anlamlı etkinlikler düzenlemeye hazırlanıyor

nisan-ayi-carrefour-icerenkoyde-dolu-gececek

Carrefour İçerenköy AVM, 18-26 Nisan günlerinde saat 13.00-18.00 arasında çocukları “Shopkins”in renkli dünyasında eğlenceli bir maceraya davet ediyor. İnteraktif atölyelerle unutulmaz bir deneyim sunacak olan “Shopkins” dünyasında çocuklar; eğlenceli ve eğitici bir gün yaşayacak.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Ataşehir 2 Doğa Koleji öğrencileri, ünlü sanatçıların katılımı ile Carrefour İçerenköy AVM’de “Beyaz Melekler” konsepinde defile düzenleyerek çocuk istismarına dikkat çekecek.

Ayrıca aynı gün içinde toplamda 75 TL ve katlarında alışveriş yapan Shop&Win kart sahibi bir ziyaretçi Kia Sportage otomobil kazanma şansına sahip olacak. Carrefour İçerenköy AVM misafirleri Shop&Win kartla alışveriş yaparken para kazanmanın keyfine varırken, hem de alışverişlerini bedavaya getirebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri