Nissan Juke talihlisi otomobilini aldı

02 Nisan 2014 Çarşamba

Kocaeli’nin yaşam ve alışveriş merkezi Dolphin Center, “Dolphin Ayaklarınızı Yerden Kesecek” sloganıyla düzenlediği çekilişin talihlisi, geçtiğimiz günlerde otomobilini aldı

nissan-juke-talihlisi-otomobilini-aldi

Dolphin Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağaza ve stantlardan 01 Aralık 2013 – 01 Mart 2014 tarihleri arasında toplam 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan 21 bin 293 kupon üzerinden 6 Mart Perşembe günü Noter huzurunda çekilişi yapılmıştı. Çekilişte büyük ödül olan Nissan Juke otomobili H.Elif Salkım ve Genpa’nın katkılarıyla Samsung Galaxy Note 3 akıllı telefonu Onur Özsoy, Behice Güner, Nergis Karabayır, Kadriye Dilben, Semih Giray Kalaycı kazanmıştı.

Dolphin Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliği yaptığı teslim törenine, AVM Müdürü Barış Şakar, otomobil talihlisi H.Elif Salkım ve ailesi katıldı. Anahtar teslim töreni öncesi konuşma yapan Şakar, “Bu seneki çekilişin hediyesini her sene olduğu gibi internet sitemizde düzenlenen ankete katılan ziyaretçilerimiz belirledi. Yapılan anket sonucuna göre yüzde 80’lik oran ile yönetim olarak otomobil verilmesi kararı aldık. Kampanyamız her sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gördü ve kampanya çekilişi 21 bin 293 kupon üzerinden yapıldı. Yaptığımız kampanyalar ile amacımız satış cirolarımızı artırmak ve tüketiciyi alışverişe teşvik etmekti. Başarı ile yürütülen kampanya sonucu da amacımıza ulaştığını gösterdi. Çekiliş sonucunda otomobilin genç ve başarılı bir mali müşavire çıkması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Otomobil talihlisi H.Elif Salkım ise, “Büyük ödülün bana çıkmasından dolayı çok mutlu oldum. Dolphin’e bu düzenlemiş olduğu kampanya ve güzel hediye için teşekkür ederim” dedi. Açılış konuşmaları sonrası Dolphin AVM Müdürü Barış Şakar, otomobil talihlisi H.Elif Salkım’a anahtar ve plakasını teslim etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri