Nostalji kraliçesine Ankara’da 10 bin dolarlık taç

22 Ağustos 2012 Çarşamba

Nostalji kraliçesi olarak nam salan Muazzez Ersoy’a Ankara’da 10 bin dolarlık taç taktılar. Ünlü sanatçı böylece “kraliçe” unvanını taçlandırmış oldu

nostalji-kralicesine-ankarada-10-bin-dolarlik-tac

Ankara Kentpark AVM’nin bayrama özel halk konserinde sahne alan “nostalji kraliçesi” Muazzez Ersoy, sevenlerini coşturdu. Yaklaşık 7 bin kişinin izlediği açık hava konserinde sahne alan sanatçı, uzun zamandır gelmediğini söylediği başkentte konser verdi.

Sanatçıya AVM tarafından da bir sürpriz yapıldı. Özel olarak hazırlatılmış 10 bin dolar değerinde, altın kaplama ve taşlarla süslü bir taç hediye edildi. AVM müdürü Mehmet Akalın, “12 albümlük bir nostalji albümü serisi ile bu ülkede unutulmaya yüz tutmuş şarkıları yıllarca bize dinleterek unutulmaz bir hale getirdiniz. O günden bu güne 20 milyon satış rakamı ile de ‘nostalji kraliçesi’ unvanını kazandınız. Biz de bu unvanı taçlandılarım istedik” dedi ve ünlü sanatçıya sahnede tacını taktı.

Oldukça duygulu anlar yaşayan Muazzez Ersoy da “Seyircilerim, dinleyicilerim benim başımın tacı zaten. Bana bu unvanı onlar verdi, gururla taşıyorum” dedi. Yakın zamanda yeni bir albüm hazırlığı olduğunu belirten sanatçı, sır vermese de yakın çevresi nostaljik şarkılardan oluşan bir albüm daha çıkartacağını söylüyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri