Nostaljik ramazan keyfi Capacity’de

15 Haziran 2015 Pazartesi

Bakırköy’ün gözde alışveriş ve yaşam merkezi Capacity AVM, düzenleyeceği ramazan etkinlikleri ile ziyaretçilerine eğlenceli ve nostaljik bir ramazan ayı yaşatacak

nostaljik-ramazan-keyfi-capacityde

Capacity Alışveriş Merkezi içerisinde kurulacak olan özel ramazan dekoru eşliğinde gerçekleşecek olan etkinlikler; 20 Haziran Cumartesi günü başlayıp 12 Temmuz Pazar gününe kadar her Cumartesi ve Pazar günleri 14.00 – 17.00 saatleri arasında Capacity AVM ziyaretçileri ile buluşacak.

Ramazan etkinlikleri kapsamında; her hafta sonu Karagöz-Hacivat, Aşuk ile Maşuk, İbiş ve müzikal kukla gösterileri, sihirbaz, tahtabacak, akrobat şov, kanto gösterileri ve Ramazan’ın nostaljik ruhunu yansıtan fasıl dinletileri gerçekleşecek ve Kadir Gecesi’ne özel saz heyeti ve sema gösterileri yer alacak.

Capacity AVM, eğlenceli gösterilerin yanı sıra ziyaretçilerine Osmanlı şerbeti ve macun ikramlarıyla geleneksel ramazan lezzetlerini hatırlatacak.

Capacity AVM, ramazan ayı boyunca her Cumartesi – Pazar günleri gerçekleştirilecek etkinlikler ve ikramlarla ramazan heyecanını yaşamak isteyen tüm ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri