NT 1 milyon kitap hediye edecek

15 Ocak 2015 Perşembe

Türkiye’nin en yaygın kitapevi olan NT, her yıl olduğu gibi bu yıl da milyonlarca kitabı kitapseverlerle buluşturacak

nt-1-milyon-kitap-hediye-edecek

NT’nin geleneksel hale getirdiği 3 Al 2 Öde kampanyası Türkiye’de 67 ilde mağazası bulunan NT’lerde kitapseverlerle buluşuyor. Kitapseverleri her yıl milyonlarca kitapla buluşturan NT, 3 Al 2 Öde kampanyasıyla 3 kitap alan müşterilerine 1 kitabı hediye ederek okumayı teşvik ediyor. Okurların daha çok kitapla buluşmasını sağlayan kampanya NT’nin Türkiye’deki 148 mağazasında Şubat ayı sonuna kadar devam ediyor.

2014 yılında 750 bin kitap hediye edildi
Kampanya ile ilgili açıklama yapan NT Genel Müdürü Murat Kara şunları söyledi, “Her yıl Ocak-Şubat aylarında gerçekleştirdiğimiz 3 Al 2 Öde kampanyamız kitapseverlerin heyecanla beklediği çokça ilgi gören bir kampanya. Kampanyamız kapsamında 2014 yılında 750 bin adet kitap hediye ettik. Bu yıl hedefimiz 1 milyon hediye kitap. 3 Al 2 Öde kampanyamız özellikle yarıyıl tatilinde daha çok kitap okumak isteyen öğrenciler için kaçırılmayacak bir fırsat.”

Okulların ara tatile gireceği önümüzdeki günlerde en çok tercih edilen kitaplar hakkında da bilgi veren Kara, “Karnelerin alındığı bu dönemde müşterilerimizin yakınlarına hediye etmek için kitaplara olan ilgilerinin arttığını görüyoruz. Tatil dönemlerinde yarıyıl tatil kitaplarına ve okulların ikinci yarıyılı için yardımcı ders kitaplarına ve sınavlara yönelik hazırlık kitaplarına olan ilgi daha fazla oluyor” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri