NT, 2015 yılında 1 milyon kitap hediye etti

29 Ocak 2016 Cuma

Türkiye’nin en yaygın kitabevi NT, 67 ilde bulunan 145 mağazasıyla milyonlarca kitabı kitapseverlerle buluşturuyor

nt-2015-yilinda-1-milyon-kitap-hediye-etti

NT’nin gelenekselleşen 3 Al 2 Öde kampanyası başladı. 3 kitap alan müşterilerine 1 kitabı hediye eden NT, hem kitap okumayı teşvik ediyor hem de kitap kurtlarını mutlu ediyor. Kitapseverlerin daha çok kitap okumasına destek olan kampanya Şubat ayı sonuna kadar devam ediyor.


NT’nin her yıl Ocak-Şubat aylarında gerçekleştirdiği 3 Al 2 Öde kampanyasında 2015 yılında ise 1 milyon kitap hediye edildi. Geçtiğimiz yıl kampanyaya yarıyıl tatilinde daha çok kitap okumak isteyen ve sınavlara hazırlık kitaplarına ihtiyaç duyan öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Kitapseverlerin en çok ilgi gösterdiği kitaplar; sınavlara hazırlık ve kültür kitaplarıyken kampanya kapsamında en çok kitap hediye edilen iller sırasıyla İstanbul, Ankara, İzmir, Denizli ve Bursa oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri