NT Siirt Andera AVM’de

25 Ağustos 2014 Pazartesi

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji perakendecisi NT, Siirt’te ikinci mağazasını açtı

nt-siirt-andera-avmde

NT’nin Siirt’teki ikinci mağazası Andera Park AVM’de hizmete girdi. Açılışta konuşan NT Genel Müdürü Murat Kara şunları söyledi, “Siirt’te müşterilerimizin ilgisi ve güveni ile ikinci mağazamızı açmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Andera Park AVM Siirt’in önemli alışveriş noktalarından biri. Eğitim ve kültür perakendeciliğinde sorumlu mağazacılık anlayışımızla milyonlarca kişinin beğenisini ve güvenini kazanmış bir marka olarak AVM’lerde olmayı önemsiyoruz. Siirtliler eğitim ve kültür alanındaki güvenilir ürünleri, uygun fiyat ve bol çeşitle artık Andera Park AVM’deki mağazamızdan da temin edebilecekler” dedi.

Zengin çeşit NT mağazalarında
Kara, “Yaklaşan Eylül ayıyla beraber bu yıl da aileler NT’den yapacakları okul alışverişlerinde zengin çeşit, uygun fiyat ile tüm eksiklerini karşılayabilmenin rahatlığını yaşayacaklar. Kırtasiyeden kitaba, kitaptan teknolojiye yerli ve yabancı pek çok seçkin markanın binlerce ürün çeşidine yer verdiğimiz Siirt Cadde ve Andera AVM NT’de aileler sağlıklı, kaliteli ve ekonomik bir okul alışverişi yapma imkânına sahipler. Bu anlamda Siirt’teki mağazalarımız okul alışverişinin vazgeçilmez adresleri olmaya devam edecektir” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri