NT, şubelerinin arasına Van’ı da ekledi

20 Ağustos 2014 Çarşamba

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji markası olarak hizmet veren NT, Van’da açıldı

nt-subelerinin-arasina-vani-da-ekledi

Türkiye’nin en yaygın eğitim perakendecisi olan NT, 67 ilde yer alan mağazalarına bir yenisini Van’da ekledi. NT Genel Müdürü Murat Kara “Van’da açılan NT ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Türkiye’nin dört bir tarafında NT’ye gösterilen ilgi sayesinde yeni mağazalarımızı müşterilerimizle buluşturuyoruz. Huzur ve güven veren bir ortamda nitelikli ve doğru bilgiye ulaşılabilecek, gelişime açık bireylerin referans adresi olarak görülüyor olmaktan aldığımız güvenle toplumun ihtiyaçlarına duyarlı mağazacılık anlayışımızı daha geniş kitlelerin hizmetine sunmuş olmaktan mutluluk duyuyoruz. NT’nin mağaza yatırımları aynı zamanda bulunduğu bölgelerin ekonomik canlılığına da katkı sağlıyor” dedi.

Van’da okul alışverişinin yeni adresi NT olacak
Kara, “Yaklaşan Eylül ayıyla beraber bu yıl aileler NT’den yapacakları okul alışverişlerinde zengin çeşit, uygun fiyat ile tüm eksiklerini karşılayabilmenin rahatlığını yaşayacaklar. Kırtasiyeden kitaba, kitaptan teknolojiye yerli ve yabancı pek çok seçkin markanın binlerce ürün çeşidine yer verdiğimiz Van NT’de aileler sağlıklı, kaliteli ve ekonomik bir okul alışverişi yapma imkânına sahipler. Bu anlamda Van’da okul alışverişinin vazgeçilmez adreslerinden biri olacağımıza inanıyorum” dedi.

Van şubesi yeni konseptle hizmette
Mağaza tasarım konseptini de müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştiren NT, Van’da yeni mağaza konseptiyle hizmete girdi. Kitap, kırtasiye ve teknoloji ürünlerinin ayrımı renklerle yapılırken alışveriş atmosferine canlılık geliyor. Ürün yerleşiminde ziyaretçilerin ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri için raf aralarındaki mesafeler geniş tutuldu. Yeni mağaza konseptinde stantların aydınlatması reyon başlıklarında yapılarak ürünlerin ışıktan maksimum yararlanması sağlandı. Ayrıca teknoloji bölümündeki ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine daha elverişli sunulması için teknoloji bankosu oluşturuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri