NT, yeni konseptle Ankara’da

05 Ağustos 2014 Salı

Türkiye’nin ilk ve tek uluslararası kitap, kırtasiye ve teknoloji markası olarak hizmet veren NT, Forum Ankara’da açıldı

nt-yeni-konseptle-ankarada

Türkiye’nin en yaygın eğitim perakendecisi olan NT, 67 ilde yer alan mağazalarına Forum Ankara AVM’de açtığı yeni mağazasını ekledi.  Mağaza tasarım konseptini müşteri memnuniyeti doğrultusunda geliştiren NT, Forum Ankara mağazasında kitap, kırtasiye ve teknoloji ürünlerinin ayrımını renklerle yaparak alışveriş atmosferine canlılık getirdi.

Ankara’daki 10’uncu şube
NT Genel Müdürü Murat Kara Forum Ankara’da açılan yeni NT ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi, “Forum Ankara NT, başkentimizdeki 10’uncu mağazamız. Ankaralıların NT’ye gösterdikleri ilgiden dolayı Ankara’daki mağazalarımıza yenilerini ekleyeceğimizi söyleyebilirim. İlerleyen günlerde açacağımız yeni mağazalarımızla Türkiye’nin en yaygın eğitim ve kültür perakendecisi olmayı sürdüreceğiz. Kaliteli ürünleri uygun fiyatlar, zengin ürün çeşitliliği ve güvenilir bir hizmet anlayışı ile müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Türkiye’nin dört bir tarafında NT’ye gösterilen ilgi yeni mağaza yatırımları konusunda bizi heyecanlandırıyor” dedi.

Ziyaretçilerin rahatlığı düşünüldü
Ürün yerleşiminde raf aralarındaki mesafeleri geniş tutan NT, ziyaretçilerinin ürünleri daha rahat inceleyebilmeleri için ferah yürüme alanları oluşturdu. Forum Ankara NT’de stantların aydınlatması reyon başlıklarında yapılarak ürünlerin ışıktan maksimum yararlanması sağlandı. Ayrıca teknoloji bölümündeki ürünlerin ziyaretçilerin beğenisine daha elverişli sunulması için teknoloji bankosu oluşturuldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri