NT’nin sadakat programı kazandırıyor

13 Mart 2015 Cuma

Eğitim ve kültür perakendecisi NT’nin 2014 yılında başlattığı sadakat programına 1 milyona yakın kişi katıldı

ntnin-sadakat-programi-kazandiriyor

NT Net Kart alarak sadakat programına katılanlar kartlarını en çok kitap alışverişlerinde kullandı. Kitap alışverişini sırasıyla kırtasiye ve teknoloji alışverişi takip etti.

Hediye puanlarla 1 Milyon 200 Bin TL’lik alışveriş yapıldı
NT Genel Müdürü Murat Kara konuyla ilgili şunları söyledi: “NT Net Kart sahipleri kitap alışverişlerinde en çok yardımcı ders kitaplarında, kırtasiye alışverişlerinde en çok kalemlerde ve teknoloji alışverişlerinde ise en çok kulaklıklarda avantajlı alışverişten yararlandılar. Müşterilerimize hediye etmiş olduğumuz puanlarla 1 milyon 200 bin TL’lik alışveriş yapılırken hediye puan avantajından en çok yararlanan mağazalarımız sırasıyla Ankara, Denizli ve Kütahya’dan oldu. NT Net Kart’ın 1 yıl gibi kısa bir sürede yakalamış olduğu başarıda Türkiye’de 67 ilde yer alan 148 mağazamızla en yaygın eğitim ve kültür perakendecisi olmamız etkili oldu. Edirne’den Hakkâri’ye kadar neredeyse tüm Türkiye’ye eğitim ve kültür alanında ulaşılabilir ve avantajlı alışveriş imkanı sunuyor olmaktan mutluluk duyuyoruz.”

NT, mobil platforma ağırlık verecek
Sadakat programını sadece bir kart uygulaması olarak düşünmediklerini belirten Kara, sadakat programı kapsamında hedeflerini ise şöyle açıkladı: “2015 yılında müşterilerimiz kart işlemlerini online olarak yapabilecekler. NT Net Kart’ın mobil platformlarda güçlendirilerek cep telefonları aracılığıyla da pek çok işlemin yapılabilmesini planlıyoruz. İnsanların çok fazla kart taşıyor olmaktan şikâyetçi olduklarının farkındayız. Bu yüzden müşterilerimiz alışverişlerini tamamladıklarında cep telefonu numaralarıyla da puan toplayabilmektedirler.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri