NTS Danışmanlık ile Andera AVM değişiyor

20 Ocak 2014 Pazartesi

Kiralaması NTS Danışmanlık tarafından yürütülmeye başlanan Andera Park AVM yeni markaları ile büyüyor

nts-danismanlik-ile-andera-avm-degisiyor

Andera Park AVM Yönetim Kurulu Başkanı Naim Erdaymış, yatırım ve yönetimini yeni devraldıkları Andera Park AVM’ye yeni markalar ekleyip, kampanya, çekiliş ve aktiviteler ile de destekleyerek Siirt halkına en iyi şekilde hizmet sunacaklarını ifade etti.

Haziran ayından bu yana hizmet veren Andera Park, Siirt’in işlek caddelerinden Cengiz Topel Caddesi’nde konumlanıyor. 3 tarafı ana cadde ile çevrili olan AVM Siirt Üniversitesi öğrenci yurtlarına, yeni çevre yolu bağlantılarına ve bölge hastanesine 200 metre mesafede bulunuyor. Andera Park bulunduğu konum itibarıyla civarda yapılmaya devam edilen ve yapılacak olan konutların değerini de artırıyor.

Tüm şehir içi toplu taşıma araçları yanı sıra, çevresinde birçok yaşam alanı olan, yürüyerek rahatça ulaşılabilen AVM barındırdığı bu özelliklerle Siirt’in gözde yatırımlarından biri. Kentin sosyokültürel ve ekonomik siluetine katkı sağlamak hedefiyle yapımına başlanan Andera Park var olan müşteri potansiyelinin çevre illere dağılmasını önleyerek ket ekonomisini bir arada tutabilme başarısını da gösteriyor.

350 araçlık otopark da dahil olmak üzere 5 kat ve 24 bin metrekare kapalı alanda, 14 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunan Andera Park AVM de 2M Migros, LC Waikiki, Tekzen, Bimeks, Defacto, Teknosa, Burger King, Flo, Kiğılı, US. Polo, Hatemoğlu, Armine, Panço, Flormar, Samsung, bowling ve daha 50 mağazaya yakın ulusal birçok mağaza ile hizmet veriyor.

Andera AVM’de bowling ve 5 salonlu sinema kısa bir zaman içerisinde faaliyete geçece. Andera Park AVM’de 40 kişilik güvenlik, 25 kişilik temizlik ekibi bulunuyor. Ayrıca kurulan Andera Park Akademi ile verdiği eğitimler sayesinde hizmet kalitesini gün geçtikçe artıyor.

Kent hayatına getirdiği çeşitliliğin yanı sıra kente önemli bir ölçüde istihdam sağlamasıyla da öne çıkan Andera park AVM yatırımı; en kaliteli ürünleri büyük şehirlerden farksız bir ortamda müşteri memnuniyetini birinci koşul olarak önemseyerek hizmete sunuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri