NTS Danışmanlık’tan 3 yeni proje daha

28 Kasım 2013 Perşembe

Nisan 2007’de Behiye Savaşkan tarafından kurulan NTS Danışmanlık, 2014 için projelerine yenilerini ekledi

nts-danismanliktan-3-yeni-proje-daha

Mevcut revizyon yapılandırmalara da proje danışmanlığı,  kiralama, ve yönetim danışmanlığı hizmeti veren NTS Danışmanlık, Kırıkkale Altunbilekler,  Esentepe- Astoria ve Dudullu - Asya Park AVM’leri portföyüne ekledi.

Astoria AVM’de bin 200 metrekare Vatan Bilgisayar, ardından Altunbilekler AVM’de mevcut Teknosa, De Facto, Flo, RodiMood ve Penti ile Asya Park AVM’de LC Waikiki, Flo, Muya, Theorie, Simit Sarayı, Garanti Bankası markaları arasına,  kurumsal yeni markalar katacak olan NTS Danışmanlık, 2014 de yeni markalarla projelerini güçlendirecek.

Kiralama ve yönetim danışmanlığı yapan NTS Danışmanlık, AVM yatırımı yapan gayrimenkul şirketlere, inşaat şirketlerine, Türkiye ve yurtdışında proje geliştirme, raporlama hizmeti, pazarlama, konsept oluşturma, yönetim danışmanlığı, arazi alım-satım, fizibilite çalışmaları konularında hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri