NTS Danışmanlık’tan Bakü’ye yeni AVM

07 Ocak 2014 Salı

NTS Danışmanlık, Bakü’de şehrin merkezi noktasında bir yeni alışveriş merkezi yönetimini daha aldı

nts-danismanliktan-bakuye-yeni-avm

Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yapılan Yasmin Alışveriş ve Eğlence Merkezi, Bakü Samed Vurğun ana  caddesi üzerinde, Hasan Aliyev caddesi ile  kesişen noktada yer alıyor. 800 bin insanın yaşadığı, 11 bin üniversite öğrencisi olan, Azerbaycan Devlet Tıp Üniversitesi, Üniversite yurtları, Ankoloji Klinik Hastane, ÖSYM binası, Stomotoloji polikliniklerin, Azerbaycan Ekonomi ve Pedogoji Üniversiteleri'nin kampüslerinin, Özel Kooperasyon Üniversiteleri'nin bulunduğu bir noktada ziyaretçilerini bekleyen Yasmin AVM, sitelerde oturan ailelerin ve gençlerin alışveriş yapacağı, eğlence ihtiyaçlarını karşılayacağı buluşma noktası olmayı hedefliyor.

Bunun yanı sıra Bakü’ de, dünyanın en büyükleri arasında yer alacak Olimpiyat Stadyum inşaatı, dünyanın en yüksek (bin 50 metre) Azerbaycan Tower binası ve ikinci büyük havaalanı  yapılıyor.

Yasmin AVM’de var olan alanlar şöyle: 200 araçlık otopark, SPA merkezi (sauna, hamamlar, VIP SPA), pub, süpermarket, cafe, departman store – Anchor, parfümeri, kozmetik, elektronik, ev tekstili, erkek, kadın, çocuk spor giyim, spor mağazası, jean, altın, optik, bijuteri, saat, ayakkabı, çanta, eczane, banka, ATM, kırtasiye, kitap, oyuncak, çocuk eğlence, bowling, fast food ve restoran.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri