O eski ramazanlar Ankara Optimum’da

30 Haziran 2015 Salı

Ankara Optimum Outlet, Ankaralıları eski ramazanlara götürüyor. On bir ayın sultanı ramazan, Optimum Ramazan Şenlikleri ile bu yıl bir başka yaşanıyor

o-eski-ramazanlar-ankara-optimumda

Ankara’da kaliteli alışverişin adresi Ankara Optimum Outlet, düzenlediği keyifli etkinliklerle ziyaretçilerini buluşturmaya devam ediyor. Ankara Optimum Outlet, on bir ayın sultanı ramazanda tüm ziyaretçilerini “Eski” ramazanlara doğru bir yolculuğa çıkarıyor. 

27 Haziran’da başlayan ve tüm yaş gruplarına uygun hem geleneksel hem de eğlenceli ramazan etkinlikleri programları ile tüm ziyaretçiler dolu dolu bir ramazan ayı geçirecek.

27 – 28 Haziran ve 4-5-11-12 Temmuz günlerinde Optimum’da gerçekleştirilecek ramazan ayı programı kapsamında, geleneksel animasyon gösterileri ve yarışmalar, Hacivat ve Karagöz gösterisi, sihirbaz gösterisi, jonglör gösterisi, orta oyunu, kukla gösterisi, gölge oyunu ve tasvir etkinliklerinin yanı sıra 13 Temmuz Kadir Gecesi’nde de sema gösterisi ziyaretçilerle buluşacak.

Tüm etkinliklere katılımın ücretsiz olduğu Ramazan ayı programları saat 18.30’da Ankara Optimum Outlet’te başlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri