O Zaman Şarkı Söylemek Lazım

20 Nisan 2010 Salı

CarrefourSA Maltepe Park şarkılarla coşuyor, şarkısını söyleyen videosunu www.maltepeparkavm.com adresinden milyonlarla paylaşıyor!

o-zaman-sarki-soylemek-lazim
ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından yönetilen CarrefourSA Maltepe Park, Nisan ayını şarkılarla karşılıyor. 23-24-25 Nisanda 10.00 ile 20.00 saatleri arasında CarrefourSA Maltepe Parkta gerçekleşecek olan Karaoke etkinliği yediden yetmişe tüm ziyaretçilerin beğenisini toplayacak. Uzakdoğuluların en büyük hobisi olan karaoke, kolayca tahmin edebileceğiniz gibi bir Japon tarafından yaratılmış bir eğlence teknolojisi. İşin özüyse tam bir orkestra tarafından kaydedilmiş şarkılarınızı elinize bir mikrofon alarak kendinizin söylemesi. CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezinde Nisan tarihinde aktivite alanındaki Karaoke Box ekranından Türkçe, İngilizce, Almanca ve Fransızca olarak seçebileceğiniz 15 bin şarkıdan istediğinizi söyleyin, www.maltepeparkavm.com sitesinden şarkınızı Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarda milyonlarla paylaşın!

Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri