Oasis, 15’inci yılını kutluyor

03 Mayıs 2013 Cuma

Oasis Alışveriş Kültür Ve Eğlence Merkezi, 4 Mayıs Cumartesi Günü, noter huzurunda yapılacak halka açık çekiliş ile hediyelerini sahipleriyle buluşturacak

oasis-15inci-yilini-kutluyor

1 Aralık 2012 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında düzenlediği hediye çekiliş kampanyası 4 Mayıs Cumartesi günü, noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekiliş ile sona erecek, hediyeler sahiplerini bulacak ve Oasis 15’inci yılını kutlayacak. Oasis Gösteri Alanı’nda saat 18.00’de başlayacak olan çekiliş, Özge Yedekçi’nin sunumu ve Grup Family eşliğinde gerçekleştirilecek.

“15. Yılımızı Hep Beraber Kutluyoruz! Bu Hediyeler Sizin!” sloganı ile 5 aydır sürdürdüğü  kampanyaya yoğun ilgi olduğunu bildiren yetkililer, Citroen C4 Otomobil, Piaggio Motosiklet, Vespa Motosiklet, IPhone’lar, IPad ‘ler, HP Dizüstü Bilgisayar, PS3 Oyun Konsolları, Bianchi Bisikletler, IPod’ların sahiplerinin belirleneceği 4 Mayıs günü tüm Bodrumluları ve Bodrum severleri  AVM’ye davet ediyorlar.

Belirlenecek talihlilerin listesi ise, 6 Mayıs günü yayımlanan Hürriyet Ege gazetesinde, www.oasisbodrum.com web sitesi ve facebook sayfalarında duyurulacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri