Oasis 40’ıncı yılını kutluyor

09 Ekim 2013 Çarşamba

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi 40’ıncı yılında “Halikarna Balıkçısı” Cevat Şakir Kabaağaçlı’yı anıyor

oasis-40inci-yilini-kutluyor

İlki 2005 yılında, Halikarnas Balıkçısı’nın kızı İsmet Noonan ve torunlarının desteğiyle açılmış olan, Halikarnas Balıkçısı Fotoğraf Sergisi, bu yıl beşinci kez Hurmalı Cadde’de ziyarete açıldı. Sergi, 14 Ekim’e kadar ziyaret edilebilecek.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, Halikarnas Balıkçısı’nın ölüm yıl dönümü’nü, 11 Ekim Cuma günü saat 10.30’da saygıyla anacak. Oasis’in içinde yer alan, 2001 yılında oluşturulmuş ve her yıl yeni bir bitkinin dikimiyle günümüze kadar korunmuş “Sembolik Ağaçlandırma Alanı”na Balıkçı’nın anısına bu yıl Özel Bodrum TED Koleji öğrencileriyle birlikte Sinemaki dikilecek.

Ağaç dikiminden sonra sergiyi gezecek öğrencilere günün anısına, Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı’ya ait kitaplar hediye edilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri