Oasis, bu yıl da Perakende.org’da

22 Ağustos 2013 Perşembe

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına Türkiye’nin 12’nci AVM’si Oasis de girdi

oasis-bu-yil-da-perakendeorgda

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Oasis AVM de girdi. 1998 yılında ilk kez bir ilçede, Bodrum’da, Türkiye’nin 12’nci AVM’si olarak açılan Oasis, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek. Kaynağı, işgücü ve sermayesinin tamamı yerli olan Oasis AVM, 40 yılı aşan bilgi ve deneyimi ile bir Nurol Holding projesi. 1998 yılında geniş bir alışveriş potansiyeli ve iş imkanı yaratarak Bodrum ekonomisine katkı sağlamaya başladı.

50 bin metrekare toplam, 25 bin metrekare kiralanabilir alana sahip olan Oasis, 248 mağaza ve seçkin markaların sayısını her yıl artırarak, hizmet kalitesinde çıtayı yükselterek faaliyetine devam ediyor. Merkezi konumu, Bodrum ile uyumlu mimarisi, özel kaktüs türleri, hurma, palmiye ve asırlık zeytin ağaçları ile peyzaj uygulamaları, geniş açık alanlara sahip oluşu, Oasis’in tercih edilen bir mekan olmasını sağlıyor.

Geniş bir yelpazede sunduğu alışveriş imkanının yanı sıra, Bodrum Belediyesi, Nurol Kültür Merkezi, Bodrum Nurol Sanat Galerisi, sinema salonları, bowling, bilardo, dart gibi imkanlarla kültür ve eğlencenin de merkezini oluşturuyor. Bünyesinde inşa edilmiş 450 kişi kapasiteli Nurol Kültür Merkezi, 1999 yılında mülkiyet ve yönetimiyle Bodrum Belediyesi’ne devredildi. Nurol Eğitim Kültür ve Spor Vakfı’na ait Nurol Sanat Galerisi’nin Oasis’te açılmasıyla, vakfın desteklenmesinin yanı sıra,  değerli birçok sanatçı ve sanatsever için Bodrum’da önemli bir buluşma noktası oluşturuldu.

“Zeytine Yolculuk”, “Bodrum Süngerciliği”, “Halikarnas Balıkçısı”, “İlhan Berk’i Anma”, “Bodrum Gelinleri” gibi özel sergiler ile Bodrum’un değerlerine sahip çıkarak, bu değerleri hafızalarda tazelemekle kalmayan Oasis, Bodrum Deniz Müzesi gibi yeni oluşumlar için de ilk tuğlaları koyarak, destek ve katkı sağladı.

Oasis, Bodrum Sağlık Vakfı’na seramik ve 2’nci el mağazaları açma imkanı vererek, vakfın hem tanıtımına hem de gelirine destek sağlıyor. Akdeniz Fokları Araştırma Grubu SAD-AFAG’ın üyesi olan Oasis, soyu tükenme tehlikesi ile karşı karşıya olan Akdeniz Fokları’na dikkatleri çekecek yeni projeler üretiyor. Anlamlı, geri dönüşü olan, değer katan projeleri ile kurum, kuruluş, dernek ve STK’lara ev sahipliği yapmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri