Oasis’de yılın son sergisi

16 Aralık 2015 Çarşamba

Sosyal sorumluluk projelerine ve etkinliklere büyük önem veren Oasis Alışveriş Merkezi, yılın son sergisini Bodrum Sağlık Vakfı yararına açıyor

oasisde-yilin-son-sergisi

Gülderen Tuncer imzalı “telin çivi ile dansı” sergisi, Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nde Bodrum Sağlık Vakfı Yararına izleyicilerle buluşuyor. Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Bodrum Sağlık Vakfı’nda eğitim gören öğrenciler için 60 eserin satışa sunulacağı anlamlı sergi, Oasis Sümbül Sokak’ta açılacak.

Sanatçı Gülderen Tuncer, İstanbul’da çeşitli mekanlarda eserlerini üç ayrı kişisel sergi hazırlayarak hayranları ile buluşturma fırsatını yakaladı.  Sergilerinden elde edilen gelir ile yetim çocukların eğitimine destek veren Tuncer’in bir sonraki hedefi bir ilköğretim okulunda bilgisayar laboratuvarı açmak.

‘Tel’in Çivi İle Dansı’ sergisi 17 Aralık 2015 Perşembe günü saat 18.30’daki kokteyl ile Oasis Sümbül Sokak’ta açılacak ve 28 Aralık 2015 akşamına kadar her gün 10:00-20:00 saatleri arasında gezilebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri