Oasis'in “Barınaklar çözüm değil! Ev sizsiniz” projesine destek geldi

21 Şubat 2014 Cuma

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi, “Barınaklar çözüm değil! Ev sizsiniz”sloganını kullanarak gündeme taşıdığı sosyal sorumluluk projesiyle barınaklarda yaşayan sokak köpeklerine dikkat çekmeye devam ediyor. Projenin ilk etkinliği olan, Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun “Karabaş, Çomar ve Diğerleri” isimli resim sergisini ziyaret eden Özel Yahşi İlkokulu birinci ve ikinci sınıf öğrencileri sergide duygulu anlar yaşadı

oasisin-barinaklar-cozum-degil-ev-sizsiniz-projesine-destek-geldi

Öğrencilerden bazıları resimleriyle sergide yer alan barınak köpeklerinin isimlerini, hangi barınakta yaşadıklarını not ederek, sevimli dostları sahiplenmek istediklerini söyledi. Barınaklardaki köpeklerle ilgili hazırlanmış olan kısa bir videoyu da izleyen öğrencileriden bazıları gözyaşlarını tutamadı.

“Başka Bir Okul Mümkün Projesi” kapsamında hayata geçirilen ve Mutlu Keçi İlkokulu olarak da bilinen Özel Yahşi İlkokulu’nun öğretmenleri, barınaklarda yaşayan köpek ve kediler için öğrencilerle bir proje hazırladıklarını, Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi’nin hazırlamış olduğu bu anlamlı projenin de öğrencilerine yol göstereceğini söyleyerek, teşekkür etti.

Hakan Derya Ömürlüoğlu’nun “Karabaş, Çomar ve Diğerleri” isimli resim sergisi, 28 Şubat’a kadar, Pazartesi günleri hariç, her gün 12.00-20.00 saatleri arasında Bodrum Nurol Sanat Galerisi’nde gezilebilir.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri