Obaçay’dan özel koleksiyon

11 Ekim 2012 Perşembe

Obaçay; en son kampanyası ile lezzetini, sultanlara yakışır bardaklarla tamamlıyor. Yılsonuna kadar devam etmesi planlanan “Sultanlar Serisi” kampanyası ile Obaçay; herkese bu özel koleksiyona sahip olma fırsatı sunuyor

obacaydan-ozel-koleksiyon

Kampanya boyunca Obaçay Karadeniz bin gram, Bergamot aromalı bin gram ve Karadeniz 100’lü demlik ürünlerinden alan tüketiciler, özel koleksiyonunun diledikleri parçasına sahip oluyor. Obaçay “Sultanlar Serisi” özel koleksiyonu, tarihi karakterlere ait özel tasarımlı 6 bardak ve tabak setinden oluşuyor.

Paşabahçe’nin ürettiği ve özel ornimental (hat işlemeli) tasarımlarla süslenen koleksiyonun baskıları ise, ısı farkı ve yıkamalara dayanıklı olarak üretildi. Tüm Türkiye’de eş zamanlı olarak tüketicilerle buluşan koleksiyonunun özel tasarımları, emaye yöntemiyle bardaklar üzerine işlendi. 

Sınırlı sayıda üretilen “Sultanlar Serisi” koleksiyonu ile Obaçay; geçen seneye göre yüzde 5 küçülmekte olan toplam çay pazarında yüzde 30 büyüyerek, 2012 yılının parlayan yıldızı olmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri