Öğrenciler M1 Gaziantep AVM’de sinemayla tanıştı

09 Mayıs 2016 Pazartesi

M1 Gaziantep AVM ve Şehitkamil Belediyesi tarafından düzenlenen “Sinema Günleri” bin 500 öğrenciyi ilk kez sinemayla buluşturdu

ogrenciler-m1-gaziantep-avmde-sinemayla-tanisti

M1 Gaziantep AVM ve Şehitkamil Belediyesi işbirliğiyle düzenlenen “Sinema Günleri” etkinliğinde, belediyenin etüt merkezlerinde eğitim gören öğrenciler hayatlarında ilk kez sinema keyfi yaşadı. M1 Gaziantep AVM’deki Nakıp Ali Sinemalarında Kung Fu Panda 3 filmini izleyen öğrenciler neşe dolu saatler yaşadı.


Sosyal sorumluluk projelerine büyük önem verdiklerini ve kentteki kurumlarla sürekli işbirliği içinde olarak farklı projelere katıldıklarını söyleyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “Şehitkamil Belediyesi ile birlikte hayata geçirdiğimiz ‘Sinema Günleri’ belediyenin etüt merkezlerinde eğitim gören öğrencilerimizi sinemayla buluşturdu. Etkinliğimizde yaklaşık bin 500 öğrenci Nakıp Ali Sinemalarında vizyona giren Kung Fu Panda 3 filmini izledi.” dedi.


Büyük çoğunluğu hayatlarında ilk kez sinema ile tanışan çocukların yaşadığı keyifli anların kendilerini de mutlu ettiğini belirten Gizir: “Çocuklar, ders ve okul hayatının yorgunluğunu sinemada eğlenceli bir filmi izleyerek attı. Yarınımızın teminatı olan çocuklarımıza yönelik benzer etkinliklerimizi sürdüreceğiz.” diye konuştu. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri