Okan Bayülgen’in fotoğraf sergisi Meydan Ümraniye’de

06 Haziran 2013 Perşembe

Okan Bayülgen’in fotoğraf sanatçısı kimliğiyle hazırladığı “Kadınlar ve Kuaförler” adlı fotoğraf sergisi 1 – 15 Haziran günleri arasında Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşuyor

okan-bayulgenin-fotograf-sergisi-meydan-umraniyede

Okan Bayülgen’in “Schwarzkopf Professional” sponsorluğunda gerçekleştirdiği “Kadınlar ve Kuaförler” fotoğraf sergisine ilham veren duyguyu özetle şöyle açıklamış; “Yaşlandım, saçlarımı boyatmaya başladım. Saçlarım çok erken ağarmıştı, bir oyun nedeniyle saçlarımı boyatmam gerekti. Kadın kuaförlerine gitmeye başladım ve bu kadın dünyasını tanıdım. Bir profesyonel hizmetle, kadın arasındaki ticareti aşan, bağımlılık yapan, tılsımı anladım” diyor ve soruyor “ objektifim benim anladığım bu gerçekleri yakalayabilecek miydi?”

Son nokta, doğal olanın “bir sırrı saklamak” olduğunu, bunun da kimi profesyonellerin ve profesyonel ürünlerin katkılarıyla mümkün olabildiği… İşte bu özel fotoğraf sergisi Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi’nde 15 Haziran’a kadar Ümraniyelileri ve tüm Anadolu Yakası’nda yaşayanları buluşturuyor.

Meydan Ümraniye Alışveriş Merkezi Müdürü Selçuk Koçak, “Meydan Ümraniye olarak özel bir fotoğraf sergisine ev sahipliği yapıyoruz. Okan Bayülgen’e, değerli kuaförlere ve Schwarzkopf Professional’a da sponsor olarak destek verdiği için teşekkür ediyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri