Okul alışverişlerinde süper kahramanlar Migros’ta

04 Eylül 2014 Perşembe

Migros Ticaret AŞ 2014-2015 Eğitim ve Öğretim Dönemi öncesinde öğrencilerin her türlü okul ihtiyacını karşılayacak tüm kırtasiye ürünleri için hazırlıklarını tamamladı. Tüm kalite kontrol sürecinden özenle geçtikten sonra tüketici ile buluşan kırtasiye malzemeleri ile çocuk sağlığına zararlı toksik madde içermeyen ürünleri raflarına taşıyan Migros Grubu, çocukların okul alışverişini güven dolu yapmalarını sağlıyor

okul-alisverislerinde-super-kahramanlar-migrosta

Migros Grubu, sağlıklı, kaliteli ve ekonomik fiyatlarla satışa sunduğu okul ve kırtasiye ürünleriyle bu yıl da öğrenci ve velilerin okul öncesindeki ilk adresi olacak. Çocukların yılboyu kullanacağı kırtasiye ürünlerinde, üretimden tüketime kadar uzanan süreçlerdeki tüm Kalite ve Ürün Güvenliği Sisteminin gereklerini yerine getiren Migros Grubu, velilerin bu yıl da hem ekonomik hem de güvenle alışveriş yapmalarını sağlıyor.

Sevilen karakterler Migros’ta
Migros Grubu mağazalarında okul ve beslenme çantalarından kalemlere, defterlerden boyama araç ve gereçlerine kadar bir öğrenim döneminde öğrencilerin ihtiyaç duyacağı lisanslı ve markalı pek çok seçkin ürün okul-kırtasiye reyonlarında en iyi fiyatlarla öğrencileri bekliyor.

Çocukların hayal dünyasını zenginleştirip geliştiren çizgi film kahramanları Süngerbob, Spiderman, Hello Kitty, Cars, Barbie, Planes, Winx, Monster High’ın tasarım çantaları ve küçük taraftarlar için özel tasarlanan FB, GS, BJK lisanslı okul çantaları Migros Grubu mağazalarında, çocuklarla birlikte okula gitmek için sıra bekliyor.

1 TL’nin altında kalem
Birinci kalite kağıttan üretilmiş, özel kapak desenli kiloluk defterler çok uygun fiyatlarla öğrencilerle buluşurken, çantadan çizim setine, pastel boyadan makasa kadar bir öğrenci için gerekli tüm temel ürünleri içeren 17 çeşit 79 parçadan oluşan okul seti 17.99 TL’den satılıyor. Sadece Migros’a özel olarak üretilmiş, 12’li suyu boya, keçeli kalem, pastel boya, kalem ve yapıştırıcı içeren boyama yapıştırma seti 17.99 TL’den, Dunlop marka dayanıklı okul çantaları ise 39.99 TL’den satılıyor. Ayrıca, 8’li kurşun kalem, 6’lı kırmızı kalem ve 5’li tükenmez kalem çoklu adetleri ile öğrencilerin tüm yıllık ihtiyacını karşılayacağı gibi, 1 TL’nin altındaki fiyatları ve kalitesi ile de öğrenci ve velilerin tercih sebebi olacak.

Çalışmalar bir yıl öncesinden başlıyor
Migros grubu, çalışmalarına bir yıl öncesinden başladığı okul döneminde, satışa sunduğu tüm kırtasiye ürünlerini, “Migros Kırtasiye Ürünleri Kalite Standartları” çerçevesinde Kalite Yönetim Departmanı Ürün Güvenliği Birimi’nin kontrolünden geçiriyor. Bununla birlikte uluslararası standartlar çerçevesinde pek çok test aşamasından geçen kırtasiye ürünlerinde; özellikle insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratma riski taşıyan Fitalat, Kadmiyum, Nikel, Azo Boyar, Ağır Metal gibi maddelerin testleri gerçekleştiriliyor. Etiketlerin yasal gerekliliklere uygunluğu kontrol edilerek risk değerlendirmeleri yapılıyor. Tedarikçi firmalardan ürünlere ait analiz raporları alınıyor. Tüm bu incelemelerin sonucunda  sadece analiz sonucu uygun olan ürünleri onaylayarak satışa sunan Migros Grubu, çocukların yaşam kalitesini artıracak ürünleri raflarına taşıyor.

Money Bonus kazandırmaya devam edecek
Migros Grubu mağazalarından okul öncesi alışverişi yapacak olan tüm veli ve öğrenciler en iyi kaliteyi en uygun fiyatla alma ayrıcalığı yaşıyorlar. 28 Ağustos – 24 Eylül günleri arasında Migros, 5M Migros ve Tansaş’larda Money Club Kart’la alınan, 7” Rockpad FC609/Novapad MT404 Tablet Bilgisayar, 40 Money hediye kazandırıyor, bu sayede 89 TL’ye satın alınabiliyor. Ayrıca, tek seferde 30 TL ve üzeri okul alışveriş yapan Money Bonus sahibi veliler, yüzde 30 Money hediye kazanarak daha da karlı alışveriş yapma fırsatı yakalıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri