Okula dönüş dizisi 1 milyon 626 bin defa izlendi

23 Ekim 2015 Cuma

Eğitim perakendecisi NT, Okula Dönüş alışverişi için hazırladığı sosyal medya kampanyasının sonuçlarını açıkladı

okula-donus-dizisi-1-milyon-626-bin-defa-izlendi

NT’nin hedef kitlesine “Okul Alışverişi için strese girmenize gerek yok! NT'de sağlıklı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatlara bulabilirsiniz.” mesajını verdiği kampanya kapsamında hazırlanan videolar, oyunlar ve yarışmalar ile 16 milyon 644 bin 167 kişiye ulaştı. 14 Eylül’de başlayan 1 ay süren kampanyanın web sitesi okulalisverisihikayesi.com 16 bin 300 kez ziyaret edilirken, interaktif oyunlar 36 bin 929 kez oynandı. İnteraktif oyunlar boyunca, #NTileOkulAlışverişihashtagi 7 bin tweetle Türkiye TT listesine girdi. NT’nin Facebook sayfasında katılımcılar 73 bin 629 etkileşim oluşturdu.  Ailelerin okul alışverişi nedeniyle yaşadığı stresi eğlenceli bir şekilde 6 bölümden oluşan animasyon bir diziyle anlatan kampanyanın videoları 1 milyon 626 bin 253 kez görüntülendi.

okulalisverisihikayesi.com’u ziyaret edenler çevrimiçi oyunlarla eğlenirken hediye olarak tablet ve okul çantaları kazandı. Aynı zamanda kampanyayı takip edenler okul alışverişleri için NT’deki binlerce uygun fiyatlı, kaliteli ürüne bir tıkla ulaşma fırsatına sahip oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri