Okuldan önce çocuklara özel son eğlence Metroport’ta

13 Eylül 2012 Perşembe

Metroport AVM bu defa da okullar açılmadan hemen önce öğrencilere özel bir etkinlik düzenliyor. Yoğun bir eğitim öğretim dönemine başlayacak olan öğrenciler yaz tatilinin son eğlencesini Metroport AVM’de yaşayacak, üstelik sürpriz hediyeler kazanacaklar

okuldan-once-cocuklara-ozel-son-eglence-metroportta

15 Eylül Cumartesi günü saat 13.00’te başlayacak etkinlikte, orijinal Garfield ve Sünger Bob karakterleri çocuklarla buluşacak. Şişme oyuncaklardan kurulan oyun parkurlarında düzenlenecek eğlenceli yarışmalarda öğrenciler onlarca hediye kazanırken, balon şov ve yüz boyama etkinlikleri gibi farklı aktivitelerle ziyaretçileri eğlence dolu bir gün bekliyor olacak.

Metroport AVM 15 Eylül’de çocuklara özel festival alanına dönüşüyor
Öğle saatlerinde başlayacak ve tüm gün boyunca devam edecek organizasyon için AVM’nin etkinlik katı adeta çocuklara özel bir festival alanına dönüştürülüyor. Her yaş grubundan çocuklar için ayrı ayrı etkinliklerin düzenleneceği aktivitede katılımcılar okulların açılmasına 1 gün kala hem eğlence dolu bir gün geçirecek hem de yarışmalarda alacakları derecelere göre okul setleri, oyuncak, puzzle ve daha birçok sürpriz hediye kazanacak.

Tüm eğitim yılı boyunca kelimenin tam anlamıyla bir maraton yaşayacak olan öğrencilerin yazın son eğlencesiyle bu maratona motive olması amaçlanıyor.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri