Olivium Outlet Center’a “En İyi AVM” ödülü

18 Nisan 2013 Perşembe

Magazinci.com internet sitesinin düzenlediği 12’nci Yıl, İnternet Medyası Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde İstanbul’un ilk outlet alışveriş merkezi Olivium, 2012 yılının en iyi alışveriş merkezi seçildi

olivium-outlet-centera-en-iyi-avm-odulu

Ataköy Sheraton Otel'de oyuncu-sunucu Seray Sever'in sunumuyla gerçekleştirilen gecede birçok kurum ve isim ünlü isimlerin elinden ödüllerini aldı. Ödül töreni, gece için hazırlanan 5 katlı 12’nci yıl pastası alkışlar arasında kesildi. Olivium Outlet Center adına ödülü Genel Müdür Berna Yüksel aldı.

Olivium Outlet, yenilenen yüzü ile ziyaretçisine çok daha modern bir ortamda alışveriş yapmayı vaat ediyor. 132 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet vermekle birlikte, çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.

Emintaş Emlak ve İnşaat Tic. AŞ ve İleri Mensucat ve İnşaat Tic. TAŞ ortaklığı ile kurulmuş olan Olivium Outlet Center, 35 bin metrekare kiralanabilir alanı, bin 200 araç kapasiteli açık ve kapalı otoparkı, ücretsiz müşteri servisi, vale hizmeti, bebek odaları, 6 salonlu sineması, bowling alanı, çocuk eğlence alanı, teraslı cafeleri, Carrefour hipermarket, Teknosa teknoloji mağazası ve İpekyol, Park Bravo, Mango, Pierre Cardin, Cacharel, Altınyıldız, Beymen, Network, İnci, Hotiç, Nine West, Nike, Adidas, Puma, Watsons, Atasun Optik, Atalar, D’s Damat, Herry, Kanz, Penti, Armağan Oyuncak, US Polo, Mavi Jeans, Koton, LCW, Mudo, Gratis English Home gibi mağazaları ile ziyaretçilerine tüm ihtiyaçlarını bir arada bulabilme olanağı sunuyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri