Olivium’da İdo Tatlıses coşkusu yaşandı

17 Şubat 2015 Salı

İbrahim Tatlıses’in kendisi gibi şarkıcılığı seçen oğlu İdo, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Olivium AVM’de sevenleriyle buluştu

oliviumda-ido-tatlises-coskusu-yasandi

İmza günü ve mini konser etkinliğinde hayranlarıyla bir araya gelen İdo Tatlıses, ameliyat olmak için Amerika’ya giden babası İbrahim Tatlıses’in sağlığıyla ilgili de bilgi verdi. “Babam çok iyi ameliyatı bekliyoruz. Allah’ın izniyle sağlığına kavuşup yanımıza gelecek” diyen İdo Tatlıses, en büyük hayalinin babasıyla aynı sahnede şarkı söylemek olduğunu dile getirdi.

Banu Noyan tarafından organize edilen söyleşi de sevgililer günüyle ilgili soruları da yanıtlayan İdo, “İlla ki sevgilim olması değil, hayatımdaki sevdiklerim bu günü benim için değerli yapıyor” dedi. Genç şarkıcı, Sevgililer gününde kime hediye alacağının sorulması üzerine “Bugün hediye alacağım insanlar var, ancak benim en büyük sevgilim annem. Önce ona hediye alacağım” diye konuştu.

Müzik dünyasında emin adımlarla ilerlediğini söyleyen İdo, şarkılarının gördüğü ilgiden memnun olduğunu anlattı. Bir hayranı İdo’ya doğduğu gün anne ve babasıyla birlikte hastanede çekilen fotoğrafını hediye edince çok duygulanan Tatlıses, “Bu fotoğraf benim için servet değerinde” dedi. İdo, kendisini görmeye gelen engelli bir hayranının yanına giderek hatıra fotoğrafı çektirdi.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri