Olivium’da “Outlet Şenliği” başlıyor

21 Mart 2016 Pazartesi

Olivium Outlet, 16 yıldır gerçek outlet olma ilkesinden ayrılmadan sadece Zeytinburnu’na değil bütün İstanbul’a her kesimden tüketiciye hitap ediyor. Yenilenen yüzü ile ziyaretçisine çok daha modern, sade, ferah ve aydınlık bir ortamda alışveriş yapmayı vaat eden Olivium Outlet, “Outlet Şenliği”yle de ziyaretçilerine özel bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor

oliviumda-outlet-senligi-basliyor

Olivium Outlet’in tüketiciyi çok daha cazip fiyatlı ürünlerle buluşturabilmek adına, yine bir ilke imza atarak başlattığı “Salı Pazarı” organizasyonu, ziyaretçilere haftanın bir günü olağanın dışında bir farklılık sunmaya devam ediyor. 22 Mart – 5 Nisan günleri arasında hafta sonu günleri hariç gerçekleşecek “Outlet Şenliği”n de ise fiyatlar adeta baş döndürecek, ziyaretçiler beğendikleri yüzlerce yerli ve yabancı markanın ürünlerine çok daha uygun fiyatlarla sahip olma şansını yakalayacak.


2 kıtayı birbirine bağlayan İstanbul’un en büyük projesi Marmaray ile de Anadolu yakasında oturan İstanbullular ‘a sadece 15 dakikalık mesafede olan Olivium Outlet, modaya uygun fiyatla sahip olmak isteyen herkesi 15 gün süreyle devam edecek “Outlet Şenliği” ne davet ediyor.

135 mağazanın, yüzlerce yerli ve yabancı markanın bulunduğu Olivium Outlet, haftanın yedi günü 10.00 – 22.00 saatleri arasında ziyaretçisine temiz güvenli ve ferah bir ortamda ekonomik alışveriş yapma imkânı vermekle birlikte, 7’den 77’ye herkesin kültürel ve sosyal anlamda keyifli vakit geçirmesini, sağlamakta, merkez içinin yanı sıra çevresinde de yaşam kültürü yaratıyor.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri