Omega Çözüm bu yıl da Perakende.org’da

05 Ağustos 2013 Pazartesi

Türkiye’nin ilk online perakende haber portalı Perakende.org Ailesi güçlenmeye devam ediyor. Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyenler arasına başta AVM'ler olmak üzere perakende, FMCG ve sanayi sektörleri için CRM, müşteri sadakati ile kampanya sistemleri geliştiren Omega Çözüm de girdi

omega-cozum-bu-yil-da-perakendeorgda

Perakende.org kurumsal üyeliğini yenileyen isimler arasına Omega Çözüm de girdi. 2008 yılında “Türkiye'nin silikon vadisi” Bilkent Cybepark'ta kurulan Omega Çözüm, sektöre sesini perakende sektörünün güvenilir haber kaynağı Perakende.org’dan duyurmaya devam edecek.

İnterpromedya’nın, Türkiye’de bilişim alanındaki tek kapsamlı araştırma olan Bilişim 500’ün 2012 yılı listesinde yer alan Omega Çözüm, başta AVM'ler olmak üzere perakende, FMCG ve sanayi sektörleri için CRM, müşteri sadakati ile kampanya sistemleri geliştiriyor. Ana ilgili alanı "marketing teknolojileri" olan firma, TÜBİTAK destekli altyapısı ile 80'den fazla yerli-yabancı kuruma hizmet veriyor.

İnovasyona büyük önem veren firma, en güncel teknolojileri sadakat sistemlerine entegre ediyor. Kampanya süreçlerini mobil teknolojiler, sosyal ağlar, veri madenciliği, dokunmatik KIOSK - POS - NFC gibi teknolojilerle birleştirerek fark yaratan Omega Çözüm'ün merkez ve Ar&Ge ofisi Bilkent Cyberpark'ta, satış ve iş geliştirme ofisi ise İstanbul'da bulunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri