Omega, yeni B2B ve B2C kampanya platformunu yaygınlaştırıyor

07 Temmuz 2014 Pazartesi

5 yılı aşkın süredir Mall-Wizard sistemi ile AVM'lere yönelik CRM, kampanya ve müşteri sadakati projeleri yürüten Omega Çözüm, son 2 yıldır TÜBİTAK'tan da aldığı Ar&Ge destekleri ile CRM bilgi birikimini farklı sektörlere taşıyor. Vendor-Wizard adı verilen yeni yazılım platformu ile tüm sektörler için B2B ve B2C kampanyalar çok daha etkin şekilde yönetilebiliyor

omega-yeni-b2b-ve-b2c-kampanya-platformunu-yayginlastiriyor

Hızlı tüketim, sanayi, otomotiv, perakende gibi farklı sektörlerde hem bayi, satış noktası, satış personellerini hem de nihai tüketicileri ödüllendiren bu yazılım ile Omega, kısa sürede dev firmalarla çalışmalara başladı. En yeni projelerinde ise Reckitt Benckiser firmasının güçlü markalarından biri olan Finish bulaşık deterjanının kampanyası yürütülüyor. Özel bir tasarımla hazırlanan kampanya mikro sitesi ile son tüketicilerden çok değerli CRM bilgileri toplanıyor ve anlamlı Facebook takipçi sayısı artırılıyor. Omega yeni hazırladığı platformu ile Reckitt Benkiser dışında, Özdilek, Efes Pilsen, Ariston, İncitaş, Securitas, PPG, Baumit, BTM, Atermit, Peli Parke gibi birçok farklı sektörden dev firmalara teknolojik çözümler sunuyor.

Omega Çözüm firması kurucu ortağı Yunus Emre Aslan'a göre hazırlanan platformun en büyük avantajı güçlü bir analiz ve raporlama altyapısına sahip olması. Hali hazırda FMCG firmalarının yürüttüğü SMS ile şifre göndererek yapılan kampanyaları detaylıca incelediklerini söyleyen Aslan; bu kampanyalarda toplanan verilerin çoğunlukla SMS-email listesinden öteye gidemediğini ve firmaların yaptıkları kampanya yatırımlarında çok düşük performanslı geri dönüşlere razı olduğunu belirtiyor.

Vendor-Wizard platformu üzerinden yürütülen kampanyalarda ise mobil uygulamalar, sosyal ağlar ve özel mikro siteler entegre şekilde çalışıyor. Müşteriye eğlenceli, kolay ve hızlı bir deneyim sunularak kampanya katılımı artırılıyor ve toplanan çok değerli veriler müşteri segmentasyonu, ürün analizi, zamansal performans raporları, harita - lokasyon analizleri, anlık dashboard raporları gibi detaylı raporlar ile analiz edilebiliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri