Omega'dan Temmuz ayında kampanya yağmuru

30 Temmuz 2013 Salı

Türkiye'nin öncü AVM sadakat sistemi Mall-Wizard ile Temmuz ayında birçok kampanya yapıldı. Özellikle ramazan dönemi odaklı kampanyalar büyük ilgi gördü

omegadan-temmuz-ayinda-kampanya-yagmuru

Mall-Wizard ile Temmuz ayında yürütülen bazı kampanya örnekleri şunlar oldu; Agora AVM'de Agora Card sahiplerine özel kampanyada 200 TL'lik alışverişe sinema bileti hediyesi devam ediyor. Anatolium’da ramazan ayı boyunca 100 TL ve üzeri alışveriş yapan Acard’lılar Turkcell’den 125 dakikalık konuşma paketi ve Ikea’dan iftar menüsünü anında kazanıyor. Aplus AVM'de her 500 TL'lik alışverişe Fiat 500L çekilişine bir katılım hakkı veriliyor. Armada'da 200 TL'lik harcamalara Göksel, Sertap Erener ve Leyla The Band konser biletleri verildi. Temmuz ve Ağustos aylarında ise Gökhan Türkmen, Fettah Can, Teoman ve Duman konserleri ile bu kampanya devam edecek. Aynı zamanda, yemek katında yapılan 50 TL'lik harcamalara sinema bileti hediye ediliyor. 

Atlantis AVM'de 100 TL alışveriş yapan ve 1 yemek menüsü satın alan Atlantis Card sahiplerine 2’nci menü bedava. Barutçuoğlu AVM'de 7’nci yıla özel 7 büyük hediyenin verildiği çekiliş kampanyası devam ediyor. Deepo AVM'de 25 TL'lik kafe-restoran harcamalarına sinema bileti hediye ediliyor. Family Mall'da 2 adet aracın verileceği çekiliş kampanyası yürütülüyor. Iyaşpark AVM'de düzenlenen kampanyada içinde araçların da olduğu 10'larca hediye, çekiliş ile müşterilere verilecek. Kale Outlet Center'da 25 TL'lik harcamaya iftar menüsü veya eğlence biletleri hediye ediliyor. Krempark'ta düzenlenen çekiliş kampanyasında bir adet otomobil hediye edilecek. Movapark AVM’de 2’nci yıla özel 2 adet Citroen araba ve birçok hediyenin verildiği çekiliş kampanyası devam ediyor.

Midtown Alışveriş Merkezi'nde 75 TL'lik harcamalara yemek ve sinema biletleri hediye ediliyor. Nata Vega'da 20 TL ve üzeri market dışı gıda harcamalarında iftar menüsü veriliyor. Novada Outlet Söke'de 50 TL ve üzeri alışverişlere yaz ürünleri hediye ediliyor. Ayrıca, her hafta en çok harcama yapan kişilere tatil hediyesi veriliyor. Ankara Optimum Outlet’te 100 TL'lik harcamalara konuşma paketi hediye ediliyor. İstanbul Optimum Outlet’ten 100 TL ve üzerinde alışveriş yapan Optimum Club üyeleri, hediye kazanma şansı yakalıyor. İstanbul Optimum Outlet, yapılacak çekilişin ardından bir kişi Nissan Qashqai, 5 kişi iPhone 5 ve 20 kişi de iPad mini kazanacak. İzmir Optimum Outlet’te 150 TL'lik harcamaya bir dairenin hediye edildiği çekiliş kampanyasına katılım hakkı veriliyor.

Park Bornova Outlet Center’da Her 100 liralık alışverişe Chevrolet Aveo kazanma şansı devam ediyor. Plato AVM'de 40 TL'lik harcamalara araç çekiliş kampanyasından 1 adet çekiliş hakkı veriliyor. Sanko Park AVM'de 10-19 Temmuz günleri arasında düzenlenen 149 TL'lik alışverişte tüm ziyaretçilere sürpriz hediyeler verildi. Tarsu AVM'de 100 TL'lik harcamalara Maldiv tatili çekiliş hakkı veriliyor. Torium'da 50 TL ve üzeri alışverişlere 3 sürpriz hediye ediliyor. Zafer Plaza AVM'de Tam Puan Kart ile 125 TL'lik alışverişlere iftar menüleri hediye ediliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri