Önce yemek yapıp sonra göbek attılar

21 Aralık 2015 Pazartesi

Türkiye'nin en lezzetli yarışması Afyon’un organizasyonlarıyla ünlü AVM’si Park Afyon’da yapıldı

once-yemek-yapip-sonra-gobek-attilar

Banu Noyan organizasyonuyla gerçekleşen ‘”Yok Böyle Lezzetli Yarışma”da ünlü yemek yazarları Ayşe Tüter ve Elif Korkmazel, hanımları yemekleriyle yarıştırdı. Ayşe Tüter, Yıldıray Birlik, Park Afyon Müdürü Kemal Baştürk, Ali Köse ve Fuat Bereket'ten oluşan jüri, tüm yemekleri tek tek tattı.


Yüzlerce hanımın birbirinden lezzetli yemekleriyle katıldığı yarışmada, birinci gelin kurabiyesiyle Arife Narçın oldu. Afyon da geçmişten günümüze nişana gelenlere ikram edilen yöresel gelin kurabiyesini tekrar gün yüzüne çıkaran Arife Narçın, 19 parça yemek takımı kazandı. Haşhaşlı pide ile ikinci olan Hatice Özgan, 4 parça düdüklü tencere seti kazandı. Ağzıaçık isimli yöresel yemeği ile üçüncü olan Yasemin Efe'ye 30 parça çatal bıçak seti hediye edildi. Muhallebili Revani ile jüri özel ödülünü alan Gülnur Taştan'a ise çay seti takdim edildi. Ayrıca dereceye girenlere çeşitli mağazalardan hediye çekleri verildi. Yemekleriyle yarışmaya katılan tüm katılımcılara ise Park Afyon logolu kahve kupası hediye edildi.


Yarışma bitip hediyeler dağıtıldıktan sonra ise tüm katılımcılar sahneye çıkarak oynadı. Saatlerce eğlenen kadınlar ve çocuklar, sunucu ve jüri üyeleriyle karşılıklı göbek attı. 3G ile katılımcılardan birinin evine bağlanılarak, altın günü canlı canlı tüm AVM'de yayınlandı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri