Onur Market 20 sonrasını hayal ediyor

29 Şubat 2016 Pazartesi

“Alışverişte Onur Sözü” sloganını ilke edinen Onur Market bu yıl Küçükçekmece, Bakırköy ve Başakşehir ilçelerinde bulunan ilkokul ve ortaokullarda “20 Yıl Sonrasını Hayal Et” resim yarışması düzenliyor

onur-market-20-sonrasini-hayal-ediyor

Onur Market’in, ilkokul ve ortaokul çağındaki çocukları sanata teşvik etmek ve çocukların bedensel ve zihinsel gelişmesinde önemli bir rolü olan resim sanatını, öğrencilerin gündemine getirmek amacıyla düzenlediği “20 Yıl Sonrasını Hayal Et” resim yarışması başladı.


Başvuru için son gün 8 Nisan
Yarışmaya, 35x50 resim kâğıdına, her türlü boya malzemesiyle (sulu boya, pastel boya, kuru boya, yağlı boya vb.) yapılmış resimlerle katılmak gerekiyor. Her okul ve öğrenci, istediği sayıda resimle 8 Nisan gününe kadar yarışmaya başvurabiliyor.


Resimlerin belirtilen tarihe kadar Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:11 Özen İş Merkezi Sefaköy / İstanbul adresine gönderilmesi gerekiyor. Yarışmada dereceye giren çocuklara ödülleri yapılacak ödül töreninde takdim edilecek. Katılımcılar, 1’inciye Samsung Tablet, 2’nciye Bisiklet, 3'üncüye 150 TL alışveriş çeki ile ödüllendirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri