Onur Market Batışehir’e farklı konseptiyle merhaba dedi

20 Mart 2017 Pazartesi

Perakende sektöründe yaklaşık 5 bin personelle hizmet veren ve “Alışverişte Onur Sözü” vererek çıktığı yola devam eden Onur Market, 154’üncü mağazasını Batışehir'de açtı

onur-market-batisehire-farkli-konseptiyle-merhaba-dedi

Açılış töreninde konuşan Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen, Onur Market olarak tüketicinin lehine olan değişimle yeni bir mağazacılık anlayışı kazandırdıkları söyledi. Batışehir Mağazası'nın açılışı için öncekilere göre çok daha fazla çalıştıklarını, altı aylık bir süreyle konsept değerlendirmesi yaptıklarını belirten Özen Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ekrem Özen: “Kalitede, fiyatta, hizmette, lezzette ve tazelikte verdiğimiz bütün sözlerin yansıması bu Batışehir Mağazamızda bulunuyor.” dedi.


Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili Feyzullah Kıyıklı, Küçükçekmece Kaymakamı Harun Kaya ve Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağrıcı'nın yanı sıra çok sayıda davetlinin katıldığı açılış törenindeki konuşmasında Özen Grup olarak istihdam seferberliği başlattıklarının da altını çizen Ekrem Özen, yılsonuna kadar 1000 kişiyi daha işe alacaklarının müjdesini verdi.

 

Özen konuşmasının sonunda, çalışmalarında kendilerine yardımcı olan ilgili bütün kurum ve kuruluşlar ile tedarikçilere ve sivil toplum kuruluşlarına da teşekkürlerini iletti. Yüzde 100 yerli sermayeli bir şirket olan ve Türkiye'nin en büyük 8’inci perakende şirketi durumuna gelen Onur Market, verimlilik, alış veriş deneyimi ve büyüme stratejisi ile perakende sektörünün öncüsü ve sözcüsü olma misyonunu üstlenerek alış verişte 'Onur Sözü' ile 6 ildeki milyonlarca müşterisine hizmete devam ediyor.

 Müşteri beklentilerine odaklanan ve yenilikçi projeleriyle gelişim anlayışını sürdüren Onur Market, site mağazacılığına da özel önem verirken, kalitede, fiyatta, hizmette, lezzette ve tazelikte verdiği sözlerinin arkasında durarak tüm gücüyle büyümesini sürdürüyor. Batışehir'deki açılışı yapılan Onur Market, 3 bin 189 daire, residence ve otel ile okulu bulunan lokasyonda site mağazacılığının bir örneğini durumunda.

 Batışehir Mağazası'nda çok ayrıcalıklı bir konsept oluşturan Onur Market, ithal ürünlerden, çeşitli gıda ürünlerine, şarküterinin ve etin her çeşidinden, yöresel lezzetlere, unlu mamullerden taze ve dalından manav ürünlerine kadar pek çok üründe çok çeşit sunuyor.

 

Bundan sonra da mağazalaşma çalışmalarına devam ederek 2023 yılında perakende sektörünün ilk 5'i arasına girmeyi hedefleyen Onur Market zincirinin yeni halkası olan özel konseptli Batışehir Mağazası, 2 bin metrekare kapalı alana sahip olup 08.00-22.00 saatleri arasında hizmet verecek.

 Bilgi teknolojilerine verdiği önem ve yaptığı yatırımlar ile sektörde her zaman bir adım önde olmaya devam eden Onur Market, gıda ve ihtiyaç maddelerinin yanı sıra kozmetik, kırtasiye, zücaciye, elektronik ve tekstil kategorileriyle müşterilerinin gereksinimlerini karşılıyor.
Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri