Onur TV yayında

09 Ocak 2014 Perşembe

Özen Grup’un üyesi olan Onur Market, Onur TV yi sanal ortamda yayınlamaya başladı. Ocak ayında yayın hayatına başlayan Onur TV, tüketicisine anlık indirimler, kampanyalar ve fırsatlar sunacak

onur-tv-yayinda

1997 yılında İstanbul 4. Levent’te açtığı ilk mağazasıyla gıda perakende sektörüne adım atan Onur, müşterilerine daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmek için uygulamaya geçirdiği projelerden biri olan Onur TV yi sanal ortamda yayına aldı. İnteraktif uygulamaları ve duyuruları ile müşteri ile direkt temas kuran platform olma özelliğini taşıyan Onur TV, en son yenilikleri, kampanyaları ve indirim duyurularıyla, anlık fırsatlar sunarak, tüketicisinin hayatına keyif ve kolaylık katacak.

Onur TV tüketicisine indirim ve kampanyaları izleyebilecekleri “Onur’da Fırsatlar” köşesi, nefis yemek tariflerinin yer aldığı “Lezzet Diyarı”, hekimlerin anlatımıyla toplum sağlığını gözeten “Sağlık” bölümü, güzellik ve bakım köşesi “Hayatı Yaşa”, ebeveynlerin dikkatle takip ettikleri “Anne ve Çocuk”, hayatı kolaylaştıran püf noktalar ve pratik bilgilerin paylaşıldığı “Keyif ve Hobi” bölümleriyle Onur TV artık tüm müşterilerin hayatında.

Özen Grup CEO’su Cemal Özen, “İnovasyon sürecimizin bir parçası olarak, müşterilerimize daha hızlı ve etkin bir şekilde ulaşabilmek için uygulamaya geçirdiğimiz projelerden bir olan Onur TV’nin sanal ortamda yayın hayatına başlamasından dolayı onur duyuyoruz. Amacımız, müşterilerimize anlık temas halinde olabilmek ve fayda sağlayacak fırsatlarımızı interaktif bir ortamda sunabilmektir. İş ortaklarımız ve firmalarımız içinde faydalı bir iletişim kanalı olacağından dolayı mutluyum” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri