OPET'in yeni Genel Müdürü Cüneyt Ağca Oldu

18 Ocak 2008 Cuma

OPET Petrolcülük A.Ş. Genel Müdürlük görevine Koç Holding Enerji Grubu Koordinatörü ve OPET Yönetim Kurulu Üyesi Cüneyt Ağca atandı.

OPET Petrolcülükten yapılan açıklamaya göre, 2006 yılından bu yana genel müdürlük görevini yürüten Aydın Güneş, OPET Genel Müdür Yardımcısı olarak görevine devam edecek. University of Southern California Petrol Mühendisliği bölümünden mezun olduktan sonra University of Texas'ta yüksek lisansını tamamlayan Cüneyt Ağca, iş hayatına 1987 yılında ABD University of Texas at Austin'de petrol mühendisliği bölümünde başladı. Ağca, daha sonra TPAO'da üretim ve yurt dışı projeler gruplarında Proje Müdürü ve Grup Başkan Yardımcısı görevlerinde bulundu. Cüneyt Ağca, 2000 yılında katıldığı Koç Topluluğu'nda, Holding Enerji Grubu Koordinatörü olarak görev yapmaktaydı.


Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri