Optimum 18 Yaşında Ev Sahibi Yaptı

27 Aralık 2013 Cuma

18 yaşındaki Onur Tüzün Optimum Outlet’ten bir ayakkabı aldı, ev sahibi oldu

optimum-18-yasinda-ev-sahibi-yapti

Dokuz Eylül Üniversitesi Çalışma Ekonomisi Bölümü hazırlık sınıfı öğrencisi Onur Tüzün, 10 Kasım’da Optimum’da yaptığı alışveriş sonrasında 4- Temmuz-15 Aralık günleri arasında düzenlenen 150 TL alışverişe ev kampanyasına katıldı. Binlerce kişinin katıldığı kampanyada şans 18 yaşındaki öğrencinin yüzüne güldü.

Kazandığına inanamadı
Geçtiğimi günlerde Optimum Outlet’te noter huzurunda yapılan çekilişte Yüksek Vadi Evleri’nden bir daire kazanan Onur Tüzün “Şansıma güvenirim ama ilk defa hediye kazandım. İlk duyduğumda ev kazandığıma ben bile inanamadım. Gerçek olduğunu anlayınca, henüz 18 yaşındaki bir öğrenci olarak gerçekten havalara uçtum”  diye konuştu.

Ailesi iş nedeniyle İzmir’den Tekirdağ’a taşınan ve Buca’da bir öğrenci arkadaşı ile kiraladıkları evi paylaşan Onur Tüzün, İzmir’i çok sevdiğini söyleyerek “İzmir tutkunuyum. Bu yüzden tüm tercihlerimi İzmir’de okumak yönünde yaptım, şimdi de İzmir’de ev sahibi oldum. Sevincimi kelimelerle anlatmam mümkün değil” dedi.

Kendisinin ve çevresindeki öğrenci arkadaşlarının hem ihtiyaçlarını karşılamak, hem de etkinlikleri takip etmek amacıyla sık sık Optimum’a gittiklerini belirten Onur Tüzün, “Kışı rahat geçirmek amacıyla aldığım bir çift ayakkabı sayesinde tüm geleceğimi güvende hissettiren bir de ev sahibi oldum. Artık gönül rahatlığıyla tüm dikkatimi derslerime verebileceğim, Optimum’a çok teşekkür ederim” diye konuştu.

Dokuz Eylül Üniversitesi’nde öğrenci olan Onur Tüzün’e dairenin anahtarı 29 Aralık’ta Optimum AVM’de düzenlenecek törenle verilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri