Optimum çocuk kulübü Bilim ve Orman Haftası’nı kutluyor

27 Şubat 2014 Perşembe

Optimum Çocuk Kulübü, Mart ayında çocuklar için yine birçok etkinlik hazırladı. Mart ayında kutlanacak olan Bilim Haftası ve Orman Haftası nedeniyle özel etkinlikler de oluşturan Optimum Çocuk Kulübü ile çocuklar, hafta sonlarında yine muhteşem zaman geçirme fırsatı bulacak

optimum-cocuk-kulubu-bilim-ve-orman-haftasini-kutluyor

Mart ayında, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan Optimum Çocuk Kulübü, 8 - 9 Mart günlerinde Bilim Haftası’na yönelik etkinliklerde küçük bilim insanları için atölye çalışmaları yapacak.

Etkinliklerde çocuklar, Gizemli Maddeler, Kuru Buz, Dans Eden Sesler ve Minik Mucitler Bilim Atölyeleri ile yepyeni keşiflere yelken açacak.

22 – 23 Mart günlerindeki etkinliklerin teması ise Orman Haftası olacak. Orman Haftası’na yönelik yapılacak olan etkinliklerde ise sevimli minikler Lale Dikimi, Çim Adam Atölyesi, Kutudan Kuş Evi Yapımı ve Kozalaktan İnsan Figürleri Atölyelerinde harikalar yaratacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün Mart ayı boyunca çocuklar için hazırladığı diğer etkinlikler ve atölye çalışmaları arasında ise; Kardan Adam, Melek Figürü, Muhteşem Karbonat, Pompom, Boyalarla Şekilgeç, Tırtıl Yapımı, Kalem Süsleme, Keçe Süsleme, Müzik Aletleri, Kurabiye Süsleme ve Cup Cake Atölyesi yer alıyor. Optimum Çocuk Kulübü Mart ayında Optimum Outlet İstanbul’da gerçekleştireceği etkinliklerle çocuklara sadece güzel vakit geçirme fırsatı değil, eğlenirken öğrenebilecekleri kaliteli zaman da armağan ediyor.

Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, el becerilerini ve hayal dünyalarını daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacak. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri