Optimum Çocuk Kulübü’nden neşeli aktiviteler

29 Nisan 2014 Salı

İstanbul Optimum Outlet, Optimum Çocuk Kulübü, Mayıs ayında çocuklar için yine dopdolu ve eğlenceli etkinlikler hazırladı

optimum-cocuk-kulubunden-neseli-aktiviteler

Mayıs ayı boyunca, Cumartesi ve Pazar günleri saat 15.00 ile 17.00 arasında gerçekleşecek etkinliklerle, çocuklara eğlenirken öğrenecekleri ve yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri mutlu saatler armağan edecek olan Optimum Çocuk Kulübü, atölye çalışmalarıyla da sevimli küçüklerin kendilerini keşfetmelerine olanak tanıyacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün Mayıs’ta kutlanacak olan “Anneler Günü”ne özel çalışmalarıyla ise çocuklar, annelerine olan sevgilerini gönüllerince anlatma imkanı yakalayacaklar. 10 ve 11 Mayıs günlerinde İstanbul Optimum Outlet’te gerçekleştirilecek olan; Mutfak Önlüğü Tasarımı, Annemin Resim Çerçevesi, Anneler Günü Hediye Kutusu ve Bahar Renklerinde Pelür Çiçek Atölyeleri ile çocuklar, annelerine olan sevgilerini yansıtacakları hediyeleri kendi elleriyle hazırlamanın mutluluğunu yaşayacak.

Dünya Pasta ve Kek Günü Optimum Çocuk Kulübü’nde kutlanıyor
Optimum Çocuk Kulübü, “Dünya Pasta ve Kek Günü” için de özel atölye çalışmaları gerçekleştirecek. Geleceğin şefleri, bu lezzetli günü 17 Mayıs’ta İstanbul Optimum Outlet’te Kurabiye Süsleme ve Cup Cake Atölyesi ile kutlayacak.

Mayıs ayı boyunca küçük bilim insanları Bilim ve Gizemli Maddeler Bilim Atölyeleri ile yeni keşiflere imza atarken, geleceğin tasarımcı adayları ise Kozalaktan Baykuş Yapımı, Tişört Boyama ve Rengarenk Uçurtma Yapım Atölyeleri’nde harikalar yaratacak. Optimum Çocuk Kulübü’nde Mayıs ayı boyunca sürecek etkinliklerde sanatçı ruhlu küçükler de unutulmadı. Boyalarla Şekilgeç, Karikatür, Ahşap Oyuncak, Müzik Aletleri Atölyeleri geleceğin sanatçı adaylarına, hayal dünyalarını geliştirme imkanı sunacak.

Optimum Çocuk Kulübü’nün düzenlediği ücretsiz etkinliklerde çocuklar, becerilerini daha da geliştirerek yepyeni ufuklara yelken açacaklar. Atölyeler, çocukların araştırma ve keşfetme yönlerini daha da zenginleştirmelerine katkı sağlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri